این 5 فیلم با اجازه پخش می شوند؟

این-5-فیلم-با-اجازه-پخش-می-شوند

سیب موز: » این 5 فیلم با اجازه پخش می شوند؟

سیب موز: چند فیلم منتخب جشنواره فجر در حالی در یکی از دانشگاه های تهران نمایش داده می شود که مسئولان برگزاری جشنواره از این اتفاق ابراز بی اطلاعی می کنند.

به گزارش سیب موز: به گزارش سیب موز، اخیرا یکی از دانشگاه های تهران در پوستری تبلیغاتی اعلام کرده است که از امروز شنبه 16 تا 20 بهمن ماه، پنج فیلم منتخب جشنواره را همزمان با این رویداد هنری نمایش می دهد.

بر این اساس قرار است فیلم های «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «یک روز به خصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان، «بدون تاریخ، بدون امضا» به کارگردانی وحید جلیلوند، «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسم خانی و «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه اکران شود.

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی وپنجمین جشنواره فیلم فجردر گفت وگویی با ایسنا از چنین برنامه ای که به نمایش فیلم های جشنواره در دانشگاه اختصاص دارد ابراز بی اطلاعی و تأکید کرد: چنین موضوعی با دست اندرکاران جشنواره به ویژه در امور سینماها هماهنگ نشده است.

در شرایطی که برخی تهیه کنندگان حتی از نمایش فیلم های خود در استان ها هم استقبال چندانی نمی کنند به نظر می رسد این پنج فیلم منتخب ممکن است با هماهنگی خود تهیه کننده ها امکان نمایش در دانشگاه ها را پیدا کرده باشند یا اساسا تهیه کنندگان در جریان نباشند؟!

منبع: ایسنا