نسل جدید انزوا را دوست خواهد داشت

نسل-جدید-انزوا-را-دوست-خواهد-داشت

سیب موز: » نسل جدید «انزوا» را دوست خواهد داشت

سیب موز:

پیام آزادی آهنگساز فیلم «انزوا» در خصوص علت همکاری با مرتضی علی عباس میرزایی گفت: در گذشته با کارگردان، دو فیلم مستند کار کرده بودم. از سویی این فیلم موسیقی محور است و بیست و هفت تکه و هر ازوچند دقیقه موسیقی دارد و علی عباس میرزایی به من گفت با شناختی که از تو دارم از عهده کار بر می آیی. این شد که در آلمان محل زندگی ام شروع به ساخت کردیم و علی علویان هم سنگ تمام گذاشت.

به گزارش سیب موز: وی درباره اینکه آیا از موسیقی خاصی الهام گرفتید، بیان کرد:به هیچ عنوان از موسیقی خاص و کار شده ای الهام نگرفتیم و عباس میرزایی هم هیچ اشاره ای به آن نکرد که بگوید از فلان موسیقی استفاده کن، فقط حال و هوا را می گفت و اتود می زدیم و مورد دلخواه را فیکس می کردیم.

این آهنگساز با اشاره به نقاط قوت«انزوا»، گفت: از دید خودم به عنوان آهنگساز، در این سال ها که نمی دانم مقصر کیست و می دانم که همکارانم تقصیری ندارند، متاسفانه موسیقی فیلم به تیتراژ آخر ختم می شود و شاید یک یا دو مرتبه در طول فیلم اجرا شود،اما عباس میرزایی کار را استاندارد دید و بر آن اساس موسیقی که بتواند حس و فضای بالایی را ایجاد کند برگزید. من هم سعی کردم از موسیقی مدرن استفاده کنم که امیدوارم مورد پسند واقع شود.

آزادی در خصوص استقبال مخاطب از «انزوا» اظهار داشت:بسیار خوش بینم و احساس می کنم نسل جدید دوست داشته باشند چون«انزوا» شبیه هیچ فیلمی نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران