رونمایی از راه کار برانکو برای بازی با الریان - اخبار ورزشی

رونمایی-از-راه-کار-برانکو-برای-بازی-با-الریان-اخبار-ورزشی

برانکو برای شکست الریان و گرفتن سه امتیاز این بازی برنامه ویژه ای دارد.

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در اولین بازی آسیایی اش در ورزشگاه آزادی امرزو برابر الریان قرار می گیرد و برای سر و سامان بخشیدن به وضعیت اش در جدول رده بندی گروه چهارم نیاز اساسی به برد دارد. نکته قابل توجه پرسپولیس که هفته هاست برانکو را آزار داده نیمکت خالی از مهره قرمزهاست. بعد از جدایی رضاییان بود که این ماجرا شدت گرفت و حالا با مصدومیت فرشاد احمدزاده دست برانکو برای تغییرات لازم در ترکیب اش بسته تر از همیشه شده است.

پروفسور اما برای انتخاب یازده بازیکن اصلی اش مشکلی ندارد و قدرت ترکیب اصلی پرسپولیس این اعتماد به نفس را به برانکو و هواداران می دهد که به یازده مرد داخل زمین اعتماد کنند. نقشه برانکو برای فرار از نیمکت خالی و سبک وزن اش به ثمر رساندن گل زودهنگام در همان دقایق ابتدایی خواهد بود. گل دقایق ابتدایی بازی هم فشار را از روی پرسپولیس برمی دارد و هم جو وحشتناک آزادی را برای الریان پرفشارتر می کند. از طرفی دیگر برانکو در ادامه بازی نیازی به تغییر در مهره های هجومی و استفاده از پلن دیگری برای رسیدن به پیروزی تیمش نخواهد داشت و با حفظ بازی می تواند سه امتیاز را به هواداران پرسپولیس هدیه دهد.

چیزی که پرسپولیسی ها به آن دل بسته اند، حضور پرشور هواداران در ورزشگاه آزادی است؛ چیزی که علی پروین از آن به «جهنم» یاد کرده و از هواداران خواسته تا ورزشگاه آزادی را برای الریانی ها تبدیل به جهنم کنند. حضور هواداران در ورزشگاه و جوی که آن ها در دقایق ابتدایی مسابقه ایجاد می کنند می تواند باعث چرخش بازی به سود پرسپولیسی ها شود تا آن ها در همان اولین دقایق یک گل بزنند و بازی را در دست بگیرند.

البته پرسپولیس حتی در صورت پیروزی در این دیدار هم کار آسانی برای رفتن به مرحله بعد ندارد. فاصله نزدیک امتیازها در گروه پرسپولیس و شرایط پیچیده این گروه باعث شده سرخپوشان فعلا فقط به فکر جمع کردن امتیاز باشند تا شاید در آخرین هفته، معادلات را در کنار هم قرار دهند و شرایط صعود خود را بررسی کنند.

گروه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا آن قدر سخت است که برانکو گفته این گروه را می تواند گروه مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دانست. پرسپولیسی ها که حالا تقریبا قهرمانی خود در لیگ برتر را قطعی می دانند، می توانند با خیالی آسوده تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان آسیا بگذارند تا در این مسابقات هم به موفقیت برسند.

.گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت سیب موز