واکنش رهبر انقلاب به حمله موشکی آمریکا به سوریه - اخبار سیاسی

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی

حضرت آیت الله خامنه ای در ارزیابی اقدام اخیر آمریکا در تهاجم نظامی به سوریه بیان کردند: کاری که آمریکایی ها کردند، اشتباه و خطایی راهبردی است و آنها در حال تکرار خطای گذشتگان خود هستند.

رهبر: مسئولان قبلی آمریکا داعش را بوجود آوردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز (یکشنبه) در دیدار نوروزی فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، با اشاره به برنامه دشمن برای تضعیف روحیه مردم، مسئولان و نیروهای مسلح و القای روحیه «نمی شود و نمی توانیم»، خاطرنشان کردند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران باید با توکل بر خدا و اعتماد به نفس، روز به روز توانایی ها و ظرفیتهای خود را افزایش دهند و با ابتکار و همت بلند، کمبودها و خلأها را جبران کنند.ایشان در بخشی از بیانات خود به حمله موشکی اخیر آمریکا به سوریه اشاره کردند.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به حمله آمریکا به سوریه و برخی تحلیلها با هدف امکان پذیر نشان دادن این اقدام در نقاط دیگر دنیا، افزودند: جنایت، تجاوز، تخطی و تعدی کاملاً از آمریکایی ها بر می آید و در نقاط دیگر دنیا نیز این کارها را کرده اند اما مسئله این است که آنها جرأت انجام چنین کاری را در کجا خواهند داشت؟

ایشان تأکید کردند: جمهوری اسلامی نشان داده است که با اینگونه حرفهای بی ربط و کارهای غلط، از میدان به در نمی رود و مردم و مسئولانی که به انقلاب اعتقاد دارند، با توکل بر خدا، در مقابل تهدیدها و تشرها عقب نمی نشینند، زیرا اگر بنا بر عقب نشینی بود، امروز کشور دچار درماندگی و ورشکستگی روحی و تمدنی شده بود.

حضرت آیت الله خامنه ای در ارزیابی اقدام اخیر آمریکا در تهاجم نظامی به سوریه افزودند: کاری که آمریکایی ها کردند، اشتباه و خطایی راهبردی است و آنها در حال تکرار خطای گذشتگان خود هستند.

ایشان خاطرنشان کردند: مسئولان قبلی آمریکا داعش را بوجود آوردند یا به آن کمک کردند و مسئولان کنونی نیز در حال تقویت داعش یا گروهی نظیر آن هستند.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه خطر این گروهها در آینده گریبان آمریکایی ها را خواهد گرفت، افزودند: اروپا امروز به خاطر غلطی که در تقویت تکفیریها انجام داد، گرفتار است و مردم در خانه و خیابان امنیت ندارند و آمریکا نیز در حال تکرار همان غلط است.

منبع: میزان

مطالب پیشنهادی

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 2

امیر تتلو تولد مقام معظم رهبری را تبریک گفت! عکس

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 3

احساس خوب رهبر از سوال های نوه دوساله اش

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 4

عکس : طلبه و ماشین 200 میلیونی!

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 5

ماجرای مواجه شدن رهبر با دختری که سگی در آغوش داشت

ویدیوهای پیشنهادی:

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 6

11:32از رهبر انقلاب تا سیدحسن نصرالله و لاریجانی مشهورترین رجال سیاسی، انگشترهای این کارگاه را به دست می کنند گزارش اختصاصی تی وی پلاس

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 7

9:56بازیگر سرشناس مهران مدیری بخاطر ازدواجم قید جنیفر لوپز را زدم سردار سلیمانی دستور بدهد، نامردم پیش مرگش نشوم بادیگارد ستاره های هالیوود بودم و ساعتی یک میلیون و دویست پول می گرفتم هیچ وقت ده نمکی را نمی بخشم آرزویم حفاظت از مقام معظم رهبری است احمد ایراندوست در گفتگو با تی وی پلاس

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 8

18:14داریوش ارجمند این کمترین کاری بود که می توانستیم انجام دهیم هدیه میلیاردی آقازاده سرشناس کُشتی برای تختی اساطیر کشتی و پهلوانی ایران در آیین رونمایی از آلبوم افسانه کشتی ایران

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 9

0:55رهبر انقلاب حقوق 30 میلیونی غیر عادلانه نیست؟ فیلم

رهبر

واکنش-رهبر-انقلاب-به-حمله-موشکی-امریکا-به-سوریه-اخبار-سیاسی 10

گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت سیب موز