حزب اعتدال و توسعه به شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پیوست

حزب-اعتدال-و-توسعه-به-شورای-سیاست-گذاری-اصلاح-طلبان-پیوست

سیب موز:

حزب اعتدال و توسعه به شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پیوست

سیب موز: سیدعلی آقازاده دبیر ستاد انتخابات شوراهای حزب اعتدال و توسعه به نمانیدگی از این حزب در در جلسات آتی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان شرکت خواهد کرد.

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، سیدعلی آقازاده دبیر ستاد انتخابات شوراهای حزب اعتدال و توسعه به نمانیدگی از این حزب در در جلسات آتی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان شرکت خواهد کرد.

به گزارش سیب موز: سید علی آقازاده در این باره گفت: هم افزایی حداکثری با احزاب و جریان های همسو در موضوع انتخابات شوراها در دستور کار حزب اعتدال و توسعه قرار دارد.

وی افزود: بر همین اساس بنده به عنوان دبیر ستاد پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا حزب اعتدال و توسعه، از این پس در جلسات شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان که با موضوع انتخابات شوراها تشکیل خواهد شد، شرکت خواهم کرد.

آقازاده با اشاره به ظرفیت های این حزب در اقصی نقاط کشور تاکید کرد: اولویت اصلی حزب اعتدال و توسعه در موضوع شوراها مشارکت حداکثری و ایجاد بستری مناسب برای حضور گزینه های اصلحی است که با تکیه بر دانش، تجربه و توانمندی بتوانند منشاء ارائه خدماتی مطلوب به شهروندان در حوزه های متنوع شهری باشند.

دبیر ستاد پنجمین دوره انتخابات شوراهای حزب اعتدال و توسعه ابراز اطمینان کرد جلسات مذکور می تواند به تدوین سیاست ها و راهکارهایی کارآمد که منجر به تهیه فهرستی از شایستگان و متخصصین شود کمک کند.

انتهای پیام/