کارشناس داوری فوتبال: داور هنگ کنگی در حد و اندازه بازی ایران و قطر نبود/ بازیکن قطر باید اخراج می شد

کارشناس-داوری-فوتبال-داور-هنگ-کنگی-در-حد-و-اندازه-بازی-ایران-و-قطر-نبود-بازیکن-ق

سیب موز:

کارشناس داوری فوتبال: داور هنگ کنگی در حد و اندازه بازی ایران و قطر نبود/ بازیکن قطر باید اخراج می شد

سیب موز: کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: داور هنگ کنگی در حد و اندازه بازی ایران و قطر نبود.

نوذر رودنیل امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: به عنوان عضوی از خانواده بزرگ فوتبال برد شیرین تیم ملی ایران در مقابل تیم ملی قطر را به ملت ایران تبریک می گویم.

به گزارش سیب موز: وی گفت: داوران هنگ کنگی برای این بازی حساس خیلی ضعیف بودند به طوری که دقیقه 4 و دقیقه 14 خطاهایی را که بازیکن شماره 13 قطر انجام داد باید اخطار اول و اخطار دوم را می گرفت و اخراج می شد.

رودنیل افزود: دقیقه 34 کمک 2 برای گرفتن آفساید عجله کرد، دقیقه 45 بازیکن شماره 3 قطر خطایی را که انجام داد باید اخطار می گرفت، دقیقه 51 کار خوب کمک یک باعث شد که گل ایران به ثمر برسد و به درستی ادامه بازی داد زیرا آفساید نبود.

وی گفت: دقیقه 68 خطای غفوری در محوطه جریمه خوشبختانه از چشم داور دور ماند و دقیقه 72 در محوطه جریمه ایران به درستی ادامه بازی داد.

انی کارشناس داوری فوتبال گفت: دقیقه 90 بازیکن 23 قطر مستحق دریافت اخطار بود، دقیقه  2+90 کرنر به نفع ایران اعلام نشد و در اواخر نیمه دوم چند خطای مسلم برای تیم ایران اعلام نکرد و 6 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم زیاد بود 4دقیقه باید اعلام می شد، اخطارهای که داده شد صحیح بود و خطاهایی که گرفته شد درست بودند.

انتهای پیام/ج/