داستان ازدواج جالب ماه چهره خلیلی را بخوانید

سیب موز: ماه چهره خلیلی

داستان ازدواج جالب ماه چهره خلیلی را بخوانید

سیب موز: داستان ازدواج جالب ماه چهره خلیلی را بخوانید

ماه چهره خلیلی (متولد 25 دی 1355 در تهران) بازیگر اهل ایران است، وی فوق لیسانس معماری از دانشگاه آکسفورد انگلستان دارد و دوره بازیگری را در method school لندن گذرانده است. او نوه دختری پروین سلیمانی است.

ماه چهره خلیلی بازیگر ایرانی مدت کوتاهی است که ازدواج کرده است و همراه با همسرش مصاحبه جالبی با مجله خانواده سبز انجام داده اند که بخش جالب و خواندنی آن که مربوط به عروسی و خواستگاری آنهاست را در زیر می خوانید.

به گزارش سیب موز: * از مراسم ازدواج تان برای مان بگویید.

ماه چهره: بین خواستگاری تا روز عروسی فقط سه ماه فاصله بود و به دلیل این که قراردادهای کاری داشتیم تصمیم گرفتیم زودتر مراسم ازدواج را بر پا کنیم تا این جشن با کارمان تداخل پیدا نکند. مراسم ازدواج ما به دلیل این که اقوام و خانواده ام خارج از کشور زندگی می کنند، در ایران برگزار نشد و این جشن را همراه با 50 نفر از همسفرهای مان در خارج از کشور برگزار کردیم.

* با توجه به این که خانواده ماه چهره در ایران زندگی نمی کنند مراسم خواستگاری رسمی به چه شکل انجام شد؟

ابراهیم: جالب است بدانید خواستگاری رسمی ما از طریق نرم افزارOOVOOبرگزار شد. یک لپ تاپ در خانه آقای خلیلی و یک لپ تاپ در خانه ما روشن بود و خانواده ها از این طریق یکدیگر را می دیدند.

ماه چهره: صحبت ها بصورت تلفنی انجام شده بود. برای تولد پدر و برادرم به لندن رفته بودم که موضوع خواستگاری ابراهیم را خانواده ام با من در میان گذاشتند و قرار شد، خواستگاری به شکل سنتی از طریق اینترنت انجام شود. خانواده ابراهیم میوه و شیرینی و گل گرفته بودند و جلوی لپ تاپ قرار داده بودند، ما هم دقیقا این کار را انجام داده بودیم و خانواده ها از طریق اینترنت دقیقا به همان شکل سنتی مراسم خواستگاری را انجام دادند. در نهایت هم خانواده ابراهیم نقل پاشیدند و من هم رفتم و چایی آوردم.(خنده)

داستان ازدواج جالب ماه چهره خلیلی را بخوانید 2

ماه چهره خلیلی و همسرش

داستان ازدواج جالب ماه چهره خلیلی را بخوانید 3