آمادگی بی قید و شرط عباس برای دیدار با نتانیاهو

آمادگی بی قید و شرط عباس برای دیدار با نتانیاهو

سیب موز: آمادگی بی قید و شرط عباس برای دیدار با نتانیاهو

سیب موز وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین بر آمادگی بی قید و شرط رئیس تشکیلات برای دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، ریاض مالکی، وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین که به اسپانیا سفر کرده است، پس از دیدار با خوزه مانوئل مارگایو، همتای اسپانیایی خود طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که محمود عباس آماده دیدار بی قید و شرط با بنیامین نتانیاهو در هر جایی به منظور گفت وگو درباره توقف شهرک سازی ها در اراضی اشغالی فلسطین و حمایت از جان و منافع فلسطینیان ساکن این مناطق است.

وی افزود، دو طرف به تماس های خود با مراجع روس که 19 سپتامبر جاری را به عنوان موعد دیدار مقامات طرفین در مسکو اعلام کرده بود اما به درخواست طرف صهیونیستی آن را لغو کرد و قرار است به زودی موعد جدیدی برای این دیدار انتخاب کند، ادامه می دهند.

به گزارش سیب موز وزیر خارجه فلسطین در بخش دیگری از سخنانش، تعیین موعد جدید انتخابات شهرداری های فلسطین در نزدیک ترین زمان ممکن را ضروری دانست و اعلام کرد که موفقیت در عبور از این آزمون، زمینه را برای آماده سازی مقدمات برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست تشکیلات خودگردان فراهم می کند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، مالکی ابراز امیدواری کرد که انتخابات شهرداری های فلسطین تا اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده میلادی برگزار شود. وی افزود، موفقیت در این انتخابات حامل این پیام آشکار به جهانیان خواهد بود که فلسطین قدرت برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاستی را دارد.