بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش

بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش

سیب موز: بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش

وحید طالب لو یکی از بازیکنان خوب فوتبال ایران است . نام همسر وحید طالب لو “سوگند” است و این خانم به شدت اصرار دارد که او را با فامیلی شوهرش (طالب لو) صدا بزنند. وحید طالب لو علاقه خاصی به دروازه بانی دارد و عاشق تیم استقلال تهران است. بسیاری از کارشناسان فوتبال پس از موفقیت دو ساله وحید طالب لو از سال 84 تا سال 86 در مسابقات داخلی و ملی فوتبال او را با احمدرضا عابدزاده اسطوره دروازه بانی فوتبال ایران مقایسه می کردند و او را عابدزاده دوم می نامیدند.

به گزارش سیب موز: تاریخ تولد وحید طالب لو متولد 5 خرداد 1361 در تهران دروازه بان فوتبال است. طالبو بخاطر علاقه خود از نوجوانی به دنبال ورزش رفت و بواسطه قد بلندش دروازبانی رو بیشتر دوست داشت او از سن 14 سالگی فوتبالش رو از تیم فجر کرج شروع کرد کرج زادگاه او نیت ولی خیلی از عمر فوتبالی اش را در این شهر سپری کرده است خانواده و مخصوصاً پدرش را مشوق اصلی خود میداند – حسین طالب لو پدرش بعنوان تدرکات تیم ها فعالیت می کرد.

خود وحید طالبلو می گوید “عشق به فوتبال مرا به این کار کشاند. از همان کودکی عاشق دروازه بانی بودم. در کوچه پس کوچه ها و با توپ لاستیکی دنبال دروازه بانی بودم. همیشه دست و پایم زخمی بود دوست داشتم که روزی بزرگترین دروازه بان ایران باشم.

درخشش و قهرمانی وحید طالب لو در استقلال

وحید طالبو لو بالاخره با تلاش و پشتکار خود توانست از تیم امید استقلال در فصل 85-84 به بزرگسالان استقلال راه پیدا کند و با درخشش او بود که استقلال قهرامان شد و اولین افتخار قهرمانی او نیز بدست آمد.

وحید طالبلو پنالتی گیر قهاری است

او با گرفتن پنالتی هایی حساس از محبوبت ترین بازیکنان استقلال به شمار می رود.

ازدواج وحید طالبلو و سوگند

وحید طالبلو در سالروز میلاد با سعادت نبی اکرم (ص) در سال 89 با سوگند ازدواج کرد – سوگند همسر وی خیلی اصرار دارد فامیلیش طالبلو باشد.

نحوی آشنایی و ازدواج وحید طالب لو با سوگند

سوگند : من به دلیل آشنایی که با خواهر وحید داشتم هشت سال وحید را خوب می شناختم و وقتی به من پیشنهاد ازدواج داد که من کارهای تحصیلم را می کردم که از ایران بروم و دچار یک دوگانگی شدم و با مشاورم صحبت کردم. او راهنمایی ام کرد، بعد از آن با پدر و مادرم مشورت کردم.

پدرم در زندگی من تاثیر زیادی داشت و همیشه هم به من گوشزد می کرد که آدمی موفق است که بتواند خودش را با شرایط زندگی وفق دهد. تو حالا انتخاب کن! که من در نهایت به این نتیجه رسیدم که می خواهم با وحید ازدوج کنم.

وحید طالب لو عابدزاده دوم و شکستن دست و بازگشت به استقلال

بسیاری از کارشناسان فوتبال پس از موفقیت دو ساله وحید طالب لو از سال 1384 تا سال 1386 در مسابقات داخلی و ملی فوتبال او را با احمدرضا عابدزاده اسطوره دروازه بانی فوتبال ایران مقایسه می کردند و او را عابدزاده دوم می نامیدند.

او مدتی نیز بخاطر شکستگی دستش در بازی فوتبال در بگشاه ملوان مدتی به دور از میادین بود اما سپس به فوتبال برگشت و در حال حاضر دروازه بان دوم تیم استقلال تهران است.

عکس های وحید طالب لو و همسرش سوگل طالبلو

بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 2 بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 3

جدیدترین عکس وحید طالب لو و همسرش

بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 4

عکس سلفی مهران مدیری با وحید طالب لو

بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 5 بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 6

عکس عاشقانه وحید طالب لو و زنش

بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 7 بیوگرافی وحید طالب لو و عکس های دونفره با همسرش 8

عکس دو نفره وحید طالب لو و سوگل