رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی

رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی

سیب موز: رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی

رایان تفضلی یکی از بهترین بازیکنان ایرانی الاصل فوتبال ایران است که تاریخ تولد رایان تفضلی 6 مهر 1370 است. رایان تفضلی از پدر ایرانی و مادر انگلیسی زاده شده است و محل تولد این بازیکن جوان شهر تهران است. رایان تفضلی طبق آخرین مصاحبه اش با رسانه ها اعلام کرده که مجرد است و هنوز همسری اختیار نکرده است.

به گزارش سیب موز: رایان تفضلی از پدر ایرانی و مادری انگلیسی در سان متولد شده است این مدافع فوتبال پایه اش را  آموزشگاه استعداد پرور ساوت همپتون شهر ساتن شروع کرد او با سن کم خود در حال حاضر در لیگ دسته دوم انگلیس در تیم منسفیلد بازی میکند.

همبازی گرت بیل و آشنایی با فرهنگ ایران

از همبازیان دوران فوتبال پایشه اش میتوان به گرت بیل(Gareth Bale)، تئو والکات (Theo Walcott)، لوک شاو (Luke Shaw) و کالوم چمبرز (Calum Chambers) اشاره کرد او حالا دوست دارد به تیم ملی ایران دعوت شود برای ایرانی بازی کند.

او در باره ایران میگوید :

تفضلی درباره آشنایی با فرهنگ ایرانی گفت : پدرم مدام به ایران می رود ولی من فرصت نشده است هنوز به ایران بروم. خیلی از بستگانمان در ایران حضور دارند. برنامه فشرده تمرینی من باعث شده است هنوز نتوانم به ایران بروم. قطعا خیلی دوست دارم در آینده به ایران بروم و با بستگانم دیدار کنم.

متاسفانه نمی توانم فارسی صحبت کنم ولی پدرم اغلب تلویزیون ایران را می بینید و زیاد درباره این مسائل با هم حرف می زنیم و خیلی چیرها را درباره ایران از پدرم آموختم.

رایان تفضلی و آشنایی با خداداد عزیزی و علی دایی

از طریق پدرم با علی دایی برترین گلزن ملی فوتبال جهان و خداداد عزیزی آشنایی دارم و همچنین تیموریان و دژاگه را نیز به خاطر بازی در انگلیس می شناسم. پدرم همانطور که گفتم علاقه زیادی به تیم ملی ایران دارد و به همین خاطر بازی ها را کنار هم می بینیم.

او درباره احتمال دعوت به تیم ملی ایران نیز گفت: قطعا بازی برای کشوری چون ایران که مردم فوتبالدوست زیادی دارد و کارلوس کی روش نیز هدایت آن را در اختیار دارد افتخار است و قطعا این دعوت را قبول خواهم کرد.

تفضلی مدافعی تنومند با 196 سانتی متر بلندی قامت و از مدافعان با استعداد است.

آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی

رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی 2 رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی 3 رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی 4 رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی 5 رایان تفضلی | بیوگرافی و آلبوم آخرین تصاویر رایان تفضلی 6