بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ + تصاویر

بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ + تصاویر

سیب موز: بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ + تصاویر

سیب موز: بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ

فرامرز آصف یکی از معدود انسان هایی است که هم در زمینه خوانندگی پاپ و هم در زمینه ورزش کار می کند. فرامرز آصف در رشته دو و میدانی پرش سه گام جزء افرادی است که صاحب رکورد می باشد. فرامرز آصف از ترانه هایی در مورد هویت، عشق و از میراث فرهنگی ایران در آثار هنری موسیقی اش استفاده می کند. به گزارش سماتک موسیقی فرامرز آصف در عین حال که از فرهنگ، هویت و میراث ایرانی الهام و تاثیر گرفته، دارای سبک های موسیقی آمریکای جنوبی و اروپایی نیز می باشد.

به گزارش سیب موز: زندگی نامه فرامرز آصف

فرامرز آصف خوانندهٔ سبک پاپ و ورزشکار سابق ایرانی است. فرامرز آصف متولد دزفول و اصالتاً از خاندان آصف نخعی و اهل تهران بود. دانشگاه جنوب کالیفرنیا به فرامرز آصف، به دنبال کسب مدال برنز در رشته پرش سه گام در بازیهای آسیایی سال 1974 در تهران و رکورددار پرش سه گام ایران، بورس تحصیلی ورزشی اعطا نمود و بدین طریق فرامرز آصف راهی آمریکا شده و برای مدت چهار سال به تیم دوومیدانی این دانشگاه پیوست. فرامرز آصف در سال 1980 با مدرک مهندسی در رشته معماری از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شد.

ازدواج فرامرز آصف

فرامرز آصف در تاریخ 25 جولای سال 2003 میلادی با یلدا آصف ازدواج نموده است. آصف در حال حاضر در ایالت کالیفرنیای آمریکا مقیم است.

حضور فرامرز آصف در صحنه ی ورزش

فرامرز آصف، صاحب رکورد چندین ساله در رشته دوومیدانی ایران در رشته های پرش سه گام( دارای رکورد 31 ساله با 16 متر و 8 سانتی متر ) و پرش طول(7.58متر) و همچنین برنده مدال برنز پرش سه گام در مسابقات قهرمانی آسیا در تهران می باشد.

بهرام افشارزاده، مدیرعامل استقلال که هم دوره فرامرز آصف است دربارهٔ او می گوید: “فرامرز آصف پسر تحصیلکرده ای بود که مدارج تحصیلی را تا بالاترین سطح گذرانده بود. ورزشکار خیلی خوبی هم بود. البته همان موقع هم ته صدایی داشت و کارهای هنری را هم دوست داشت. گاهی هم برای ما می خواند. البته وقتی این ها می روند خارج، جذب فضای آن فضاها می شوند. به هر حال یک اتفاقاتی هم در آن سال ها افتاد. یکسری برخوردهای تند شد. این ها ورزشکار بودند و رفتند و بعد وارد فضاهای دیگری شدند. شاید اگر ما با رأفت اسلامی بیشتری در رأس ورزش کشورمان با قهرمان هایی از این دست برخورد می کردیم، می شد خیلی ها مثل آصف را هم برگرداند همین جا و کاری کرد که مواضع شان عوض شود.

بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ + تصاویر 2

فرامرز آصف، ورزشکار سابق ایرانی

افتخارات ورزشی فرامرز آصف

– فرامرز آصف، صاحب رکورد چندین ساله در رشته دوومیدانی ایران و پرش طول است

– فرامرز آصف در بازیهای آسیایی سال 1974 برنده مدال برنز پرش سه گام شد.

– قهرمان تیمی آمریکا N.C.A.A.

– در سال 1978 فرامرز آصف به اتفاق تیم دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به قهرمانی تیمی آمریکا(N.C.A.A. champion ) نائل گردید.

سبک موسیقی فرامرز آصف

موسیقی فرامرز آصف در عین حال که از فرهنگ، هویت و میراث ایرانی الهام و تاثیر گرفته، دارای چاشنی های موسیقی آمریکای جنوبی و اروپایی نیز می باشد.

فرامرز آصف در آثارش از ترانه هایی در مورد هویت، عشق و از میراث فرهنگی ایران استفاده می کند و موسیقی اش یک تنوع خوب از ابزار های قومیست که آمیزه ای از سبک های سراسر جهان از جمله موزیک آبادانی، فلامنکو رقص سیاهان، آفریقایی، آمریکای جنوبی، کوبا ،سالسا، جامائیکایی، رگی، هیپ هاپ آمریکا، اروپا ،فیوژن، پاپ، راک و نیو ایج و همچنین 8٫6 است.

بیوگرافی فرامرز آصف ورزشکار و خواننده پاپ + تصاویر 3

فرامرز آصف، خوانندهٔ سبک پاپ

آلبوم های فرامرز آصف

از آلبوم های فرامرز آصف می توان به افرا 1و2، ضیافت، افرا 3، جنگ و صلح، ترمه و یاس، قشنگ روزگار، افرا 7 (بهترین های 25 سال)، افرا 8(سیمین بر) اشاره کرد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک فرامرز آصف، سابقه همکاری و آشنایی دیرینه با اردشیر فرح؛ گیتاریست و تنظیم کننده چیره دست آلبوم افرا را نیز در کارنامه خود دارد.