زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال

سیب موز: زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال

سیب موز: زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال ؟ والیبال ورزشی که این چند سال بسیار مورد استقبال قرار گرفته به دلیل بازی خوب و عالی والیبالیست های کشورمان. این بار سر مربی جدیدی برای والیبال آمده است که توضیحات کامل و بیوگرافی این مربی حرفه ای را برای شما توضیح داده ایم.

به گزارش سیب موز: ام کامل: رائول لوسیو لوزانو

تولد: 3 سپتامبر 1956 ‏

زادگاه : لا پلاتا، آرژانتین

قد: 1٫67 متر (5 فوت 6 اینچ)

رائول لوزانو (انگلیسی: Raúl Lozano؛ زادهٔ 3 سپتامبر 1956) بازیکن سابق و مربی فعلی والیبال اهل آرژانتین است. لوزانو در زمانی که بازیکن بود مطرح نبود و بعد از اینکه به عنوان یک مربی شروع به فعالیت نمود مطرح شد.

مربی گری لوزانو

لوزانو از سال 1974 کار خود را با هدایت تیم جوانان استودیانتس دلا پلاتا آغاز نمود. وی پس از هدایت چند تیم دیگر در سال 1983 سرمربیگری تیم فرو کرریل را برعهده گرفت و توانتست این تیم را به قهرمانی لیگ سری آ آرژانتین، جام متروپولیتن و چلنج کاپ اروپا سال 87-1986 برساند. لوزانو بعد از ورود به ایتالیا بعد از چند سال در سال 1991 سرمربی گونزاگا میلان شد و با این تیم به افتخارات بزرگی از جمله قهرمانی جام باشگاه های جهان 1992، قهرمانی جام کنفدراسیون والیبال اروپا 93-1992 و یک نایب قهرمانی سوپر جام ایتالیا رسید. لوزانو از سال 1994 تا 1996 سرمربی تیم ملی اسپانیا شد و مدال نقره مسابقات یونیورسیاد در ژاپن را به دست آورد. در سال 1997 به لوبه بانکا پیوست و مدال برنز مقام سومی چلنج کاپ اروپا را برای این تیم به ارمغان آورد. در سال 2000 با تیم پالرمو به قهرمانی سوپر جام ایتالیا دست یافت.

وی در همین سال بار دیگر سرمربی تیم ملی اسپانیا شد. لوزانو در سال 2000 همزمان هدایت تیم سیسلی را به دست گرفت و توانست با قهرمانی سری آ ایتالیا و قهرمانی جام حذفی ایتالیا به افتخارات خود و باشگاه سیسلی بیفزاید، همچنین با سیسلی به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا نیز صود کرد. ایراکلیس مقصد بعدی او و لوبه بانکا دیگر باشگاهی بود که دوباره به سمت سرمربیگری آن در آمد. لوزانو از 2005 تا 2008 سرمربی تیم ملی لهستان بود که توانست بزگرترین افتخارات دوران مربیگری ملی خود را با این تیم به دست آورد. لوزانو در سال 2006 لهستان را به مدال نقره قهرمانی جهان رسانید و در المپیک 2005 لهستان با هدایت او به مقام پنجم اکتفا کرد، همچنین دو مقام چهارمی لیگ جهانی از دیگر دست آوردهای لهستان در زمان مربیگری او بود. رائول لوزانو در سال 2009 هدایت تیم ملی آلمان را برعهده گرفت و تا سال 2011 نیز سرمربی ژرمن ها بود. لوزانو با هدایت خود آلمان را قهرمان لیگ والیبال اروپا 2009 نمود. وی در سال 2015 سرمربی تیم چارنی رادوم شد.

افتخارات رائول لوزانو

– بهترین مربی شاغل در لیگ ایتالیا 2004 – لاگاتزتا دلو اسپورت

– مربی سال 2007 – نظرسنجی تلویزیون تی وی پی اسپورت

– مرد محبوب لهستان – نظرسنجی رسانه ای 2007

– مربی سال 2007 – مجله سوپر والی

– مربی سال لهستان 2006 – همه پرسی منتقدان ورزشی

– Ribbon اعطا صلیب شوالیه به سفارش رئیس جمهور لهستان 2006 – به خاطر سهم برجسته در توسعه و آموزش ورزش لهستان

عکس های رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال 2

لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران‎

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال 3

رائول لوزانو

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال 4

لوزانو

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال 5

بیوگرافی رائول لوزانو سرمربی تیم والیبال ایران‎

زندگینامه رائول لوزانو مربی جدید والیبال 6