از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی

از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی

سیب موز: از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی

سیب موز: مهرداد پولادی بازیکن فوتبال ایرانی است. وی اکنون 29 سال سن دارد و علاقه شدیدی را به حرفه خونی اش، فوتبال دارد. مهرداد پولادی در بازی های آسیایی 2006، عضو تیم ملی فوتبال زیر 21 سال ایران بود. مهرداد پولادی (زاده 7 اسفند 1365 در کرج)، بازیکن فوتبال ایرانی می باشد، پدر و مادر وی اهل کلاردشت هستند.

به گزارش سیب موز: دوران باشگاهی

مهرداد پولادی سابقه بازی در تیم های پیکان، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز و مس کرمان و پرسپولیس را دارد. کارت پایان خدمت سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال باطل و وی از حضور در تیم ملی منع شد. پس از اتمام اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال در مهر 1393، مهرداد پولادی از بازگشت به ایران به همراه سایر ملی پوشان ممانعت کرد و به کشور قطر رفته و مسئولان باشگاه فوتبال پرسپولیس را در تنگنا قرار داد که اجازه نامه انتقال وی به تیم الشحانیه این کشور را صادر کنند. وی هم اکنون در این تیم فوتبال بازی می کند.

خدمت سربازی

مهرداد پولادی بعد از جام جهانی 2014 به ایران بازنگشت و به تیم الشحانیه پیوست چندی بعد در ویدیویی که از او منتشر شد سر خود را تراشید و خود را سرباز تیم ملی معرفی کرد. کی روش پس از کش و قوس های بسیار زیاد توانست سازمان نظام وظیفه و کفاشیان را راضی کند که مهرداد پولادی و سروش رفیعی را به جام ملت های آسیا ببرد تا جای خالی مدافع چپ تیم ملی که عملکرد خوبی در جام جهانی داشت خالی نماند.

دوران ملی

مهرداد پولادی در بازی های آسیایی 2006، عضو تیم ملی فوتبال زیر 21 سال ایران بود. حضور مستمر او در تیم ملی ایران از بازی های مقدماتی جام جهانی 2014 شروع شد و سرمربی وقت تیم ملی ایران – کارلوس کی روش – اعتقاد خاصی به وی داشت و تا قبل مصدومیت های پی درپی او از جمله اعضای ثابت تیم ملی بود.

سرانجام در آستانهٔ جام جهانی 2014، در حالی که پولادی تازه از بند مصدومیت رها شده بود، بار دیگر کی روش به او اعتماد کرد و او در هر سه بازی تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 برزیل به طور ثابت حضور یافت و از جمله بازیکنان شایستهٔ تیم ملی ایران در این روی داد لقب گرفت؛ تا جایی که در فهرست صدنفرهٔ برترین بازیکنان جام از نگاه پایگاه «بلیچر ریپورت»، پولادی یکی از دو بازیکن ایرانی این فهرست هست.

افتخارات ورزشی مهرداد پولادی

لیگ برتر فوتبال ایران

– قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 88-87 به همراه تیم استقلال تهران

– نایب قهرمانی با پرسپولیس 92-93

جام حذفی ایران

– قهرمانی در جام حذفی 87-1386 به همراه تیم استقلال تهران

– نایب قهرمانی با پرسپولیس 91-92

از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 2 از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 3 از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 4 از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 5 از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 6 از مهرداد پولادی چه می دانید؟ + عکس های مهرداد پولادی 7