آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سیب موز: آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

سیب موز مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت نام شرکت در سومین آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی کشور در ساعت 24 فردا سوم مردادماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز ثبت نام سومین آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی کشور از 28 تیرماه اظهار کرد: به داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نکرده اند توصیه می شود تا ساعت 24 فردا یکشنبه سوم مردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز (شنبه) دوم مردادماه 24 هزار و 422 داوطلب نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کرده اند.

6 مرداد آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدام نیروی انسانی دانشگاه های پزشکی

به گزارش سیب موز مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه با اشاره به آزمون استخدامی نیروی انسانی در 68 دانشگاه از مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزود: مهلت ثبت نام در آزمون مذکور از پنجشنبه 31 تیرماه آغاز شده و تا ساعت 24 چهارشنبه 6 مردادماه  ادامه دارد. تا ساعت 8 صبح امروز 4356 داوطلب در این آزمون ثبت نام کرده اند.

توکلی در پایان اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و 68 دانشگاه علوم پزشکی جمعاً 19 هزار و 251 نفر است.