ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017

سیب موز: وقتی که صحبت از پانامرا 2017 می شود سؤال این نیست که چه چیزی جدید است بلکه صحیح تر این است که چه چیزی جدید نیست!درحالی که تنها بخش مشترک خودرو نشان روی کاپوت است اما اینجا ما به ذکر برخی موارد برجسته و کلیدی جدید اکتفا می کنیم. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 26 وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: وقتی که صحبت از پانامرا 2017 می شود سؤال این نیست که چه چیزی جدید است بلکه صحیح تر این است که چه چیزی جدید نیست!

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017

سیب موز: ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017  درحالی که تنها بخش مشترک خودرو نشان روی کاپوت است اما اینجا ما به ذکر برخی موارد برجسته و کلیدی جدید اکتفا می کنیم:

ظاهر جدید

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 2

ظاهر حباب مانند نسل قبلی پانامرا که آن را کمی شبیه فولکس بیتل کرده بود دیگر وجود ندارد و هم اکنون ساختاری تیزتر، کم ارتفاع تر و البته صیقلی تر و طویل تر جای آن را گرفته اند. پانامرای جدید در بحث ظاهری از 911 اسطوره ای مخصوصاً در بخش عقبی الهام گرفته است.

به گزارش سیب موز: فرمان پذیری چرخ های عقب

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 3

برای اولین بار سدان 4 درب اسپورت پورشه از سیستم فرمان پذیری چرخ های عقب سود می برد. همانند سیستم استاندارد موجود در 911 GT3 RS، این سیستم سفارشی در پانامرا چرخ های عقب را در جهت مخالف چرخ های جلو و در سرعت های زیر 45 کیلومتر در ساعت و با حداکثر زاویه 2.8 درجه می چرخاند تا اثر کوتاه شدن مجازی فاصله بین محورها را ایجاد کند. در سرعت های بالاتر از 45 کیلومتر در ساعت چرخ های عقب در همان جهت چرخ های جلو و برای افزایش پایداری پانامرا می چرخند.

سه گانه توئین توربوها

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 4

پانامرا با سه پیشرانه جدید در دسترس است که همگی توئین توربو هستند. در آمریکای شمالی تنها دو پیشرانه 6 سیلندر 2.9 لیتری و 8 سیلندر 4 لیتری در دسترس است درحالی که در بقیه نقاط علاوه بر این دو پیشرانه 4 لیتری دیزلی نیز قابل سفارش است. پیشرانه 2.9 لیتری توان تولیدی 440 اسب بخاری دارد درحالی که نسخه 8 سیلندر قدرت 550 اسب بخاری را تولید می کند.

گیربکس 8 سرعته PDK

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 5

دومین نسل پانامرا اولین مدل پورشه است که از گیربکس 8 سرعته دوکلاچه استفاده می کند. این گیربکس جانشین نسخه 7 سرعته نسل قبلی شده است. 6 دنده ی اول از نوع سنتی هستند اما دو دنده ی آخر اووردرایو هستند. بهترین خبر اینکه این گیربکس برای تحمل گشتاور بالای خودرو طراحی شده است.

پاسخ اسپورت

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 6

این حالت که اولین بار در 918 اسپایدر معرفی شده همانند یک سیستم اووربوست عمل می کند و حداکثر قدرت خودرو را به مدت 20 ثانیه آزاد می کند. اگر 20 ثانیه برای شما کافی نیست به طور ساده دوباره دکمه اسپورت را بفشارید.

سواری روی ابرها

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 7

سیستم تعلیق بادی سه محفظه ای پانامرا که روی مدل 4S سفارشی و روی مدل توربو به طور استاندارد وجود دارد جایگزین نسخه دو محفظه ای قبلی شده و 60 درصد حجم بیشتری دارد.

سرعت فوق العاده

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 8

با وجود پکیج اسپورت کرونو در مدل 4S، این خودرو در 4 ثانیه از حالت سکون به تندی 96 کیلومتر در ساعت می رسد. با اضافه شدن این پکیج به مدل توربو انتظار می رود که پانامرا در 3.4 ثانیه به تندی 96 کیلومتر در ساعت برسد که یکی از سریع ترین مدل های پورشه خواهد بود.

اضافه کردن آلومینیوم

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 9

نسل اول پانامرا از آلومینیوم در کاپوت، درب صندوق و پوسته درب ها سود برده است. نسل جدید این خودرو علاوه بر قسمت های قبلی از این ماده در سقف و پانل های کناری نیز بهره گرفته است. وزن ناخالص خودرو علیرغم تمامی پیشرفت های صورت گرفته تقریباً برابر با وزن خودروی قبلی است.

پانامرا می تواند در تاریکی ببیند

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 10

پانامرای جدید سیستم دستیار دید شب را دارد که از دوربین گرمایی به منظور نمایش افراد و جانوران بزرگ استفاده می کند. این سیستم می تواند منابع گرما را دسته بندی کرده و بین اشیای زنده و غیرزنده تمایز قائل شود.

InnoDrive

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 11

در زمان عرضه پانامرا در آمریکا این سیستم در دسترس نیست اما InnoDrive کروز کنترل را به سطحی بالاتر ارتقا داده و از داده های ناوبری به منظور بررسی جاده ی پیش رو، زاویه پیچ ها و محدودیت های سرعت استفاده می کند و با همین داده ها کارایی خودرو را تنظیم می کند.

ویژگی های خاص پورشه پانامرا 2017 12