دانلود فیلم آموزش مهندسی معکوس و توسعه بهره وری

در این دوره آموزشی کاربران می توانند توسعه مهندسی معکوس را فرا گرفته و برای بهره گیری و بهره برداری از مزایای آن آماده شوند. شما از این طریق می توانید آسیب های نرم افزاری خودتان را پیدا کرده و در سیستم های مختلف نیز تست نمایید. آموزش این دوره از حالت مبتدی شروع شده  رفته رفته امنیت و تست نفوذ برنامه ها نیز به دوره اضافه خواهد شد که می توانید استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : Udemy Reverse Engineering and Exploit Development

مدرس : Infinite Skills

مدت زمان : 6 ساعت

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

دانلود-فیلم-اموزش-مهندسی-معکوس-و-توسعه-بهره-وری

دوره های آموزشی :

– شروع کار

– نرم افزارهای ویندور کامپایل شده معکوس

– نرم افزار های مک کامپایل شده معکوس

– معکوس کردن برنامه های لینوکس کامپایل شده

– معکوس کردن برنامه های اندروید

– یافتن آسیب های دیگر

– بهره برداری ساده

– استفاده های دیگر

– استفاده از سخت افزار برای شناسایی

– بهره برداری از وب

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-اموزش-مهندسی-معکوس-و-توسعه-بهره-وری 2

Requirements

This course is designed for beginners who are looking to get started in security, penetration testing, and reverse engineering.

Description

In this Reverse Engineering and Exploit Development training course, expert author Philip Polstra will teach you about common software vulnerabilities and how to find them, as well as how the vulnerabilities differ between various operating systems. This course is designed for beginners who are looking to get started in security, penetration testing, and reverse engineering.

You will start by learning about reversing compiled Windows applications, including using fuzzing, stack overflows, and heap overflows. From there, Philip will teach you how to reverse compiled OS X, Linux, and Android applications. This video tutorial also covers how to find other vulnerabilities, including website and database vulnerabilities. Finally, you will learn about simple exploits, web exploitation, and ARM exploitation.

Once you have completed this computer based training course, you will be fully capable of finding vulnerabilities and developing exploits for them. Working files are included, allowing you to follow along with the author throughout the lessons.

Who is the target audience?

Anyone interested in Reverse Engineering and Exploit Development

Courses :

Getting Started

Reversing Compiled Windows Applications

Reversing Compiled OS X Applications

Reversing Compiled Linux Applications

Reversing Android Applications

Finding Other Vulnerabilities

Simple Exploits

Exploit Payloads

Making Exploits Harder To Detect

Web Exploitation

اطلاعات فایل:

حجم فایل: 1.33 گیگابایت

تاریخ انتشار: January 2017

منبع:

Udemy

قیمت: 15 یورو

لینک دانلود مستقیم فیلم آموزش مهندسی معکوس و توسعه بهره وری :

دانلود-فیلم-اموزش-مهندسی-معکوس-و-توسعه-بهره-وری 3

Udemy Reverse Engineering and Exploit Development

دانلود از لینک مستقیم

راهنمای دانلود فیلم آموزش مهندسی معکوس و توسعه بهره وری :

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.