مدیریت در چاپ با نرم افزار FinePrint 9.17

FinePrint از مهم ترین قابلیت هایی که این نرم افزار مفید در اختیار کاربران خود می گذارد، صرفه جویی در مصرف جوهر و کاغذ، افزایش عمر پرینتر، کاهش فضای ذخیره سازی و هزینه های حمل و نقل می باشد. این نرم افزار برنده جایزه ویژه در زمینه چاپ می باشد که امکانات مفید آن سبب کسب این افتخار شده است. این نرم افزار برای تمامی افرادی که با چاپ سروکار دارند مفید خواهد بود و استفاده از آن به این دسته از افراد توصیه می شود. نرم افزار FinePrint بر روی ویندوزهای 9x, ME, NT, 2000, XP, 2003, Vista, 7,8,10 تست شده و قابل اجرا است.

مدیریت-در-چاپ-با-نرم-افزار-FinePrint-9-17 مدیریت-در-چاپ-با-نرم-افزار-FinePrint-9-17 2 مدیریت-در-چاپ-با-نرم-افزار-FinePrint-9-17 3 مدیریت-در-چاپ-با-نرم-افزار-FinePrint-9-17 4

FinePrint saves you money on paper and toner, weight in your briefcase, and time and hassle in managing your print jobs. With FinePrint working for you, annoying printing problems disappear. Below are just some examples of printing problems that FinePrint can fix. See also our Enterprise section for benefits of FinePrint in the Enterprise.

سیستم مورد نیاز مدیریت در چاپ با نرم افزار FinePrint 9.17 :

Windows W2k, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 2003, 2008, 2008R2, 2012, 2012R2 and 2016

اطلاعات فایل:

حجم فایل: 11 مگابایت

تاریخ انتشار: July-2017-02

منبع:

سیب موز | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس

قیمت: 50.00 دلار

راهنمای نصب مدیریت در چاپ با نرم افزار FinePrint 9.17 :

بعد از نصب ، اقدام به پرینت یک فایل کنید ، در هنگام پرینت نرم فزار FinePrint را انتخاب کنید ، از شما درخواست فعال سازی میشود ، با استفاده از سریال موجود در فایل Serial نرم افزار را فعال سازی کنید.

لینک دانلود مستقیم مدیریت در چاپ با نرم افزار FinePrint 9.17 :

دانلود با حجم 11 مگابایت

رمز فایل:

پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود مدیریت در چاپ با نرم افزار FinePrint 9.17 :

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.