دانلود بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS برای PC

Sniper Elite 4 دنباله ای مستقیم بر سومین قسمت این مجموعه بازی است که دو سال پیش منتشر شد و مانند وارثان خود مورد استقبال منتقدها و مخاطب ها قرار گرفت. شخصیت اصلی بازی Karl Fairburne است که این بار دیگر گذاشته موهایش بلند شوند زیرا قرار است در «کشور زیبایی ها» به مبارزه با فاشیست ها بپردازد و به حزب مقاومت ایتالیا کمک کند تا در جنگ جهانی دوم، فاشیسم را در کشور خود از بین ببرند. اینکه از چهار سال پیش، هر دو سال یک بار یک بازی در این مجموعه منتشر می شود و هر کدام داستان یک شخصیت خاص را دنبال می کنند تا در این پیش درآمدها احتمالا به داستان V2 برسند، همگی نشان از برنامه ریزی دقیق سازنده برای مجموعه بازی خود دارد که ثابت کرده می تواند بازی سودآور و جیب پرکنی نیز باشد؛ ولی این مهم نیز اهمیت دارد که چه طور این داستان ها قرار است به یک دیگر ربط پیدا کنند تا به V2 برسند؛ شاید هم واقعا اهمیتی نداشته باشند! فقط سال به سال داستان با یک شخصیت جلو می رود و احتمالا آن قدر برای سازنده پول می آورد که در نهایت شاهد عرضه ی سالانه آن خواهیم بود؛ در شهر های مختلف با بهانه های مختلف برای تکه پاره کردن دشمن!

SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION-STEAMPUNKS

SNIPER.ELITE.4.DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS

|آپدیت جداگانه بازی برای نسخه 3DM جهت انتقال به STEAMPUNKS اضافه شد|

دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC

در بازی اگر چکمه های سرباز ها را هدف بگیرید چهار احتمال وجود دارد: ممکن است قلق اسلحه ی مورد نظر باشد و تیر شما به سر هدف بخورد و شاهد صحنه آهسته حرکت گلوله و سپس تکه پاره شدن دشمن باشید! ممکن است تیر به همان قسمت از پای هدف اصابت کند و شاهد آن صحنه آهسته دل برانه نباشید و هدف سیفون را بکشد و بمیرد، ممکن است فقط پا ضربه ببیند و هدف زنده بماند و با شما مبارزه کند! و اگر خیلی بدشانس باشید، ممکن است تیرتان کلا خطا رود. به شخص پیشنهاد می کنم بیشتر سعی کنید گزینه ی اول را به اجرا درآورید تا به نشانه گیری چکمه، از ریشه به سر یک جا منهدم کنید تا ظلم و ستم نیز در کل از صحنه ی هستی حذف شود؛ چیزی که غیرممکن است…!

در Sniper Elite 4، به جزییات توجه بسیار بیشتری نسبت به بازی قبلی شده و در هر زمینه بازی پیشرفت های به سزایی داشته. با توجه به معدود نمایش های بازی، جزییات دید X-Ray بسیار بیشتر شده و خبر خوش این است که اکنون در انفجار ها، مبارزات تن به تن و با سلاح سرد نیز می توانید جزییات شکستن استخوان ها و پخش شدن خون و دیگر محتویات را تماشا کنید! بازی در همان سبک سوم شخص دنبال می شود که در آن هدف گیری با اسلحه تک تیر، دید مخاطب اول شخص می شود و از درون دوربین اسلحه می توانید روبه روی خود را ببینید. مبارزات تن به تن و با سلاح سرد بازی بسیار طبیعی تر از پیش کار شده اند، و هم اکنون دیگر قابلیت مخفی کاری با بالا و پایین رفتن از ساختمان ها نیز به بازی اضافه شده تا نه تنها یک تک تیرانداز باشید، بلکه یک پارکور کار مبتدی نیز باشید.

منبع توضیحات: دنیای بازی

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه STEAMPUNKS بازی:

Sniper Elite 4 – Cold Warfare Winter Expansion Pack

Sniper Elite 4 – Urban Assault Expansion Pack

Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 2: Infiltration

Sniper Elite 4 – Allied Forces Rifle Pack

Sniper Elite 4 – Night Fighter Expansion Pack

Sniper Elite 4 – Deathstorm Part 1: Inception

Sniper Elite 4 – Silent Warfare Weapons Pack

Sniper Elite 4 – Covert Heroes Character Pack

Sniper Elite 4 – Target F hrer

Sniper Elite 4 – Camouflage Rifles Skin Pack

Sniper Elite 4 – Season Pass

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 2 دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 3 دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 4 دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 5 دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 6 دانلود-بازی-Sniper-Elite-4-DELUXE-EDITION-STEAMPUNKS-برای-PC 7

Discover unrivalled sniping freedom in the largest and most advanced World War 2 shooter ever built. Experience tactical third-person combat, gameplay choice and epic longshots across gigantic levels as you liberate wartime Italy from the grip of Fascism.Set in the aftermath of its award-winning predecessor, Sniper Elite 4 transports players across the beautiful Italian peninsula, from sun-drenched Mediterranean coastal towns, to ancient forests, mountain valleys and colossal Nazi megastructures.Covert agent and elite marksman Karl Fairburne must fight alongside the brave men and women of the Italian Resistance and defeat a terrifying new threat with the potential to halt the Allied fightback in Europe before it’s even begun.

سیستم مورد نیاز بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS :

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS :

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

اطلاعات فایل:

حجم فایل: 50.9گیگابایت | 28.9گیگابایت | 24.3گیگابایت

تاریخ انتشار: تاریخ انتشار بازی: FEB-14-2017 | تاریخ انتشار کرک: JUN-22-2017

منبع:

سیب موز | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس

قیمت: 89.99 دلار

راهنمای نصب بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS :

آموزش نصب و کرک نسخه STEAMPUNKS بازی:

توجه بسیار مهم!! برای اجرای بازی هایی که توسط گروه STEAMPUNKS کرک می شوند، لطفا از ویندوز 8 و 8.1 استفاده نکنید که مشکلات بسیار زیادی در اجرای کرک در این دو ویندوز گزارش شده است.

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه STEAMPUNKS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) بازی را از طریق شورت کات هایی که روی دسکتاپ شما ایجاد شده است اجرا کنید. یا از طریق دو فایل stp-se4dx11.exe برای اجرای بازی با DirectX 11 و یا فایل stp-se4dx12.exe برای اجرای بازی با DirectX 12 کمک بگیرید.

آموزش استفاده از بخش آنلاین بازی با محتوای DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS بازی:

این بخش برای حرفه ای هاست! لطفا دقت کنید و به درستی انجام دهید…

1) ابتدا محتوای بخش سرور یعنی فایل های SNIPER.ELITE.4.DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS را دانلود کنید و اکسترکت نمایید.

2) فایل ISO را اجرا کرده و محل نصب آن را محل نصب بازی خود انتخاب کنید.

3) شما می توانید از طریق شورتکاتی که روی دسکتاپ ایجاد می شود حالت سرور را اجرا کنید یا به محل نصب بازی خود رفته و از آدرس bin/SniperElite4_Dedicated.exe فایل اجرایی را اجرا کنید. برای اجرای بازی نیاز هست که فایل کانفیگ شخصی خود را ایجاد کنید. یعنی Steam ID و نام کاربری مشخص خود را در فایل ini وارد کنید که در بخش “آموزش ایجاد نام کاربری منحصر به فرد جهت بازی آنلاین” توضیح داده شده است.

4) وارد کنسول شوید (یا با استفاده از کلید ترکیبی ctrl+tab) و به آیپی مورد نظر خود متصل شوید که عموما به فرمت <ip>:<port> می باشد. پورت پیش فرض شما 27010 می باشد که باید در فایروال و سیستم خود بلاک نکرده باشید تا اجازه دسترسی آنلاین داشته باشد. برای مشاهده پورت های مورد استفاده برای بازی آنلاین می توانید فایل default.cfg را باز کرده و مشاهده کنید.

5) باز هم تاکید میکنیم که باید حرفه ای باشید تا بتوانید استفاده کنید! از بخش آنلاین بازی نهایت لذت را ببرید.

آموزش ایجاد نام کاربری منحصر به فرد جهت بازی آنلاین

گروه STEAMPUNKS در بازی Sniper Elite 4 یک ویژگی بسیار بسیار منحصر به فرد را به کرک خود اضافه کرده اند! اینکه شما می توانید با نام و آیدی منحصر به فرد خود برای بازی آنلاین یا گذراندن مراحل بازی باشید و دیگر خبری از اسم انحصاری STEAMPUNKS در سرتاسر بازی نیست! بدین منظور:

فایل stp-steam.ini را توسط نرم افزارهای ویرایش متن (ترجیحا Notepad++ باشد) باز کنید. به دنبال عبارت AccountId=33068179 باشید و مقدار عددی 33068179 را به مقدار دلخواه خود در بازه 1 الی 4294967295 تغییر دهید. هم چنین برای تغییر نام خود در بازی های آنلاین (لقب انحصاری خود) نیاز هست خط PersonaName=STEAMPUNKS را پیدا کنید و عبارت STEAMPUNKS را با اسم مورد نظر خود مثلا DLHA تغییر دهید. فایل را ذخیره کنید و بازی را اجرا کنید.

آموزش نصب کرک فیکس Sniper.Elite.4.V1.4.1.Steamworks.and.Dedicated.Server.Fix.V2-REVOLT بازی:

همان طور که پیش بینی می شد، نسخه STEAMPUNKS مشکل در ارتباط با سرورها داشته که گروه REVOLT یعنی شخص VOKSI فیکس برای این بخش تعبیه دیده است. این فیکس هم برای بخش مالتی پلیر بازی و هم بخش Dedicated Server می باشد. بدین منظور برای فیکس بخش اصلی بازی و حالت مالتی پلیر لطفا:

1) بازی را نصب کنید و پس از اتمام نصب، وارد پوشه Steamworks Fix در فایل دانلودی REVOLT شوید.

2) محتوای درون این پوشه را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین نمایید. یعنی به جای استفاده از کرک STEAMPUNKS از کرک REVOLT که در پوشه Steamworks Fix می باشد استفاده کنید!

3) بازی را توسط یکی از فایل های اجرایی stp-se4dx11.exe یا stp-se4dx12.exe اجرا کنید.

4) در محیط بازی وارد بخش آنلاین شوید. شما هم می توانید کلاینت باشید یعنی به سروری که سایر کاربران درست کرده اند متصل شوید یا اینکه سرور باشید و سایرین را به سرور ساخته شده توسط سیستم خود دعویت کنید. به همین سادگی!

برای فیکس بخش Dedicated Server نیز بدین ترتیب عمل کنید:

1) پس از نصب نسخه اصلی بازی، فایل های بخش DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS را نیز دانلود و نصب کنید.

2) این بار فایل های پوشه Dedicated Server که در کرک REVOLT می باشد را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین نمایید. یعنی از کرک REVOLT به جای STEAMPUNKS استفاده کنید!

3) مشخصات سرور را در فایل default.cfg ویرایش کنید و تنظیمات خود را انجام دهید.

4) حتما مطمئن شوید که پورت های 27000, 27005, 27010, 27015 TCP در سیستم شما قابل دسترسی باشند و توسط فایروال بلاک نشده باشند. سرور خود را توسط فایل اجرایی SniperElite4_Dedicated.exe اجرا کنید.

5) سرور شما در بخش سرورهای بازی قابل نمایش می باشد!

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

لینک دانلود مستقیم بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS :

دانلود کرک نهایی بازی SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION-STEAMPUNKS با لینک مستقیم دانلود کرک فیکس بخش آنلاین بازی Sniper.Elite.4.V1.4.1.Steamworks.and.Dedicated.Server.Fix.V2-REVOLT با لینک مستقیم

=======================

دانلود بازی SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION-STEAMPUNKS با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:

Direct Link

دانلود پارت 2:

Direct Link

دانلود پارت 3:

Direct Link

دانلود پارت 4:

Direct Link

دانلود پارت 5:

Direct Link

دانلود پارت 6:

Direct Link

دانلود پارت 7:

Direct Link

دانلود پارت 8:

Direct Link

دانلود پارت 9:

Direct Link

دانلود پارت 10:

Direct Link

دانلود پارت 11:

Direct Link

دانلود پارت 12:

Direct Link

دانلود پارت 13:

Direct Link

دانلود پارت 14:

Direct Link

دانلود پارت 15:

Direct Link

دانلود پارت 16:

Direct Link

دانلود پارت 17:

Direct Link

دانلود پارت 18:

Direct Link

دانلود پارت 19:

Direct Link

دانلود پارت 20:

Direct Link

دانلود پارت 21:

Direct Link

دانلود پارت 22:

Direct Link

دانلود پارت 23:

Direct Link

دانلود پارت 24:

Direct Link

دانلود پارت 25:

Direct Link

دانلود پارت 26:

Direct Link

دانلود سرور آنلاین بازی SNIPER.ELITE.4.DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:

Direct Link

دانلود پارت 2:

Direct Link

دانلود پارت 3:

Direct Link

دانلود پارت 4:

Direct Link

دانلود پارت 5:

Direct Link

دانلود پارت 6:

Direct Link

=======================

دانلود نسخه فشرده کورپک بازی SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION.v1.4.1-CorePack با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:

Direct Link

دانلود پارت 2:

Direct Link

دانلود پارت 3:

Direct Link

دانلود پارت 4:

Direct Link

دانلود پارت 5:

Direct Link

دانلود پارت 6:

Direct Link

دانلود پارت 7:

Direct Link

دانلود پارت 8:

Direct Link

دانلود پارت 9:

Direct Link

دانلود پارت 10:

Direct Link

دانلود پارت 11:

Direct Link

دانلود پارت 12:

Direct Link

دانلود پارت 13:

Direct Link

دانلود پارت 14:

Direct Link

دانلود پارت 15:

Direct Link

=======================

دانلود نسخه فیت گرل Sniper Elite 4: Deluxe Edition v1.4.1 + All DLCs + Multiplayer + Dedicated Server-FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:

Direct Link

دانلود پارت 2:

Direct Link

دانلود پارت 3:

Direct Link

دانلود پارت 4:

Direct Link

دانلود پارت 5:

Direct Link

دانلود پارت 6:

Direct Link

دانلود پارت 7:

Direct Link

دانلود پارت 8:

Direct Link

دانلود پارت 9:

Direct Link

دانلود پارت 10:

Direct Link

دانلود پارت 11:

Direct Link

دانلود پارت 12:

Direct Link

دانلود پارت 13:

Direct Link – دانلود فایل انتخابی مولتی پلیر بازی برای نسخه فیت گرل setup-fitgirl-optional-multiplayer.bin با لینک مستقیم

=======================

توضیحات: این مجموعه آپدیت فقط برای عزیزانی هست که نسخه 3DM که شامل هیچ آپدیتی نبوده را دانلود کرده اند و حال می خواهند از کرک STEAMPUNKS استفاده کنند. همه نسخه های فعلی که در سایت هستند این آپدیت ها را با خود داشته و نیاز به دانلود مجدد نیست.

دانلود مجموعه آپدیت ها جهت انتقال از نسخه 3DM به STEAMPUNKS بازی:

دانلود پارت 1:

Direct Link

دانلود پارت 2:

Direct Link

دانلود پارت 3:

Direct Link

دانلود پارت 4:

Direct Link

دانلود پارت 5:

Direct Link

راهنمای دانلود بازی Sniper Elite 4 DELUXE EDITION-STEAMPUNKS :

ویژگی های نسخه CorePack بازی:

برای مشاهده ویژگی های کامل نسخه کورپک،

لطفا اینجا را کلیک کنید.

به طور خلاصه، نسخه کورپک همه ویژگی ها را به صورت یکجا دارد و بعد از دانلود و نصب آن، نیاز به هیچ چیز دیگری ندارید.

ویژگی های نسخه FitGirl بازی:

+ Based on SNIPER.ELITE.4.DELUXE.EDITION-STEAMPUNKS & SNIPER.ELITE.4.DEDICATED.SERVER-STEAMPUNKS ISO releases: stp-se4.iso (52,071,907,328 bytes) & stp-se4ds.iso (11,545,348,096 bytes)

+ All released DLCs included and activated

+ Sniper.Elite.4.V1.4.1.Steamworks.and.Dedicated.Server.Fix.V2-REVOLT available in NoDVD folder after installation

+ Sniper Elite 4 Language Selector V1 (SE4LS) by Sorrow included

+ 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation

+ NOTHING ripped, NOTHING re-encoded

+ Selective download feature: you can skip downloading and installing of Multiplayer/Dedicated Server files and languages you don’t need (English/Polish and both Chineses included by default)

+ Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 59.2 to 23.2~24.9 GB, depending on selected components)

+ Installation takes 40-60 minutes (depending on your system)

+ After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly

+ HDD space after installation: up to 62 GB (~67 GB during installation)

+ Use “Language Changer.bat” in game root to change the game language if you installed the game in non-English and want to play in English

+ At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack