دانلود نرم افزار مدیریت پول Money Lover 3.6.45 – اندروید

Money Lover یک برنامه خوب و کاربردی به منظور مدیریت پول و برنامه ریزی برای پول های وارد شده و کسب درآمد می باشد. شما می توانید هزینه های روزانه خود را یادداشت کرده و همچنین یک بودجه بندی خانوادگی و طبق معمول برنامه ریزی خوبی برای آن داشته باشید. این برنامه نیز برای همین منظور می تواند امور مالی شما را در دست گیرد و در واقع در یک محیط کاربری زیبا امکان مدیریت و در نتیجه صرفه جویی در بودجه مالی شما را شامل شود. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید 4٫0 و بالاتر نصب واجرا می شود.

دانلود-نرم-افزار-مدیریت-پول-Money-Lover-3-6-45-8211-اندروید دانلود-نرم-افزار-مدیریت-پول-Money-Lover-3-6-45-8211-اندروید 2

Money Lover will help you understand where your money goes, so you can plan to spend more effectively. Forget notebook, pen or excel sheet, you are able to manage your personal and family finance on this phone or tablet.

With this friendly & handy application, you can start to keep track of your spending, plan the budget to save your money up. Money management is intuitive, fun and no stress with Money Lover.

Let’s discover why millions of people download and love it.

Changelog :

New feature: SCAN RECEIPT

Fixed bugs when spending form Saving (All wallets).

Fixed bug of dialog when export to excel

Fixed bug not showing attached pictures

اطلاعات فایل:

حجم فایل: 19 مگابایت

تاریخ انتشار: July 3, 2017

منبع:

سیب موز | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس

قیمت: رایگان

لینک دانلود مستقیم نرم افزار مدیریت پول Money Lover 3.6.45 – اندروید :

دانلود فایل نصبی

راهنمای دانلود نرم افزار مدیریت پول Money Lover 3.6.45 – اندروید :

توجه : این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید 4.0 و بالاتر نصب و اجرا می شود.