رسم و رسوم مردم تهران به روایت مرتضی احمدی

201545134443

رسم و رسوم مردم تهران به روایت مرتضی احمدی

مرتضی احمدی بازیگر و گوینده پیشکسوت درباره کتاب جدیدش گفت: مدتی است مشغول نوشتن کتاب آخرم هستم که با موضوع رسم و رسوم مردم شهر تهران است، ضمن این که تا به حال چندین اسم برای کتاب انتخاب...

مرتضی احمدی که به گفته خودش اکنون تنها فعالیتش در عرصه هنر نوشتن کتاب است، می گوید، چند وقتی است شروع به نوشتن کتابی با موضوع رسم و رسوم و اخلاقیات مردم تهران کرده است.

این بازیگر و گوینده پیشکسوت درباره کتاب جدیدش گفت: مدتی است مشغول نوشتن کتاب آخرم هستم که با موضوع رسم و رسوم مردم شهر تهران است، ضمن این که تا به حال چندین اسم برای کتاب انتخاب کرده ام، اما هنوز نامی را قطعی انتخاب نکرده ام.

احمدی در عین حال بیان کرد: به تازگی یکی دیگر از کتاب هایم با عنوان «پیش پرده خوانی» به وزارت ارشاد رفته است. همچنین کتاب «کهنه های همیشه نو» که مدت ها در وزارت ارشاد توقیف بود، به تازگی از توقیف درآمده و قرار است زیر چاپ مجدد برود.

این بازیگر و گوینده پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در پایان گفت وگویش در پاسخ به این که پیشنهاد جدیدی در حوزه تلویزیون ندارد، اظهار کرد: فعلا کاری پیشنهاد نشده است؛ ضمن این که دیگر کاری که به درد من بخورد، نیست، چرا که دیگر پاهایم اجازه حرکت به من نمی دهند، به همین خاطر تنها فعالیتم نوشتن کتاب است.