iOS 10 بر روی 14.53 درصد از محصولات اپل نصب شده است

iOS 10 بر روی ۱۴.۵۳ درصد از محصولات اپل نصب شده است

سیب موز: iOS 10 بر روی 14.53 درصد از محصولات اپل نصب شده است

سیب موز: آی اواس یکی از سیستم عامل های موفق در عرصه ی موبایل و تبلت بوده و شاید بتوان یکی از دلایل موفقیت آن را ارائه ی بروزرسانی بر روی دستگاه های جدید و قدیمی در مقایسه با اندروید دانست.

به گزارش سیب موز: بعد از انتشار iOS10 در روز سه شنبه سرویس میکس پنل (Mixpanel) که آن را در زمینه آنالیز داده ها در دنیای موبایل می شناسیم در بررسی وضعیت محصولاتی که به آی اواس 10 آپدیت شده اند تحلیلی انجام داده که بر اساس آن مشخص شده است دستگاه هایی که طی یک روز  به iOS10 بروزرسانی شده اند از مدت زمان مشابه برای آپدیت به آی اواس 9 بیشتر بوده و رقم این رشد را حدود 14.53 درصد بیان کرده اند.

میکس پنل این جدول داده ها را در قالب یک نمودار (که مرتب آپدیت می شود) در اختیار عموم قرار داده است.

به طور کلی روند رشد و تمایل کاربران برای بروزرسانی به آخرین نسخه از آی اواس بسیار زیاد است چراکه کاربران قادر هستند امکانات جدیدی را بر روی دستگاه های قدیمی تر خود تجربه کنند.

میکس پنل پیش بینی می کند که طی 11 روز میزان آپدیت به آی اواس 10 به رشدی 50 درصدی برسد، این در حالی است که آی اواس 9 در 12 روز و آی اواس 8 در 31 روز و آی اواس 7 فقط در 5 روز توانستند به رکورد 50 درصدی برسند، البته باید توجه داشت این ارقام رسمی نیستند و بر اساس آماو احتمالات بدست آمده اند.

پیشتر اپل هنگامی که iOS9 به رشدی 50 درصدی بر روی محصولاتش رسید، اعلام کرد که این سیستم عامل رسیع ترین پیشرفت  را در میان کاربران به تا امروز داشته و احتمال  میرود چنین حرفی را نیز مجددا از سوی Apple طی روزهای آتی بشنویم.

شما چطور آیا تمایل به نصب آی اواس 10 بر روی گوشی و تبلت خود دارید؟ یا ترجیح می دهید تا اطمینان از جیلبریک شدن و پایداری آن فعلا آپدیتی را انجام ندهید؟