جدیدترین امکان اینستاگرام برای دوستداران این شبکه اجتماعی ·

سیب موز: اینستاگرام امکان جدیدی برای کاربرانش فراهم کرده که در ادامه به جزییات جدیدترین امکان اینستاگرام می پردازیم.

جدیدترین امکان اینستاگرام برای دوستداران این شبکه اجتماعی ·

سیب موز: جدیدترین امکان اینستاگرام برای دوستداران این شبکه اجتماعی ·

فرض کنید در حال آپلود یک عکس در اینستاگرام هستید، عکسی آماده کرده اید و برای آن متنی هم نوشته اید که هنوز نصفه و نیمه است. در این لحظه یادتان می افتد که کار دیگری دارید و باید سریعا از اینستاگرام خارج شوید. در گذشته دو راه بیشتر نداشتید؛ یا همان چیزی که آماده شده را پست کنید یا اینکه به کلی از خیر همه چیز بگذرید چون اینستاگرام آن چه آماده کرده بودید را به شکل درفت ذخیره نمی کرد. حال طبق اخباری که منتشر شده این شبکه اجتماعی قصد دارد قابلیت ذخیره درفت را به ویژگی هایش بیفزاید و در حال حاضر مشغول آزمایش کردن آن است.

با راه افتادن این ویژگی می توانید هر آنچه آماده کرده اید را ذخیره کنید و بعد در زمان مناسب برای ویرایش های بیشتر یا انتشار آن مجددا سراغش بیایید. کار دیگری که می توانید از طریق این قابلیت بکنید آماده کردن چندین پست اینستاگرامی است تا به مرور و به صلاحدید خودتان یک به یک در وقت مناسب انتشارشان دهید. خلاصه هر استفاده ای که می خواهید از آن بکنید باید بدانید که این امکان بزودی برای همه کاربران اینستاگرام فعال می شود. برای خیلی ها سوال است که چرا تا همین حالا هم این ویژگی در این شبکه اجتماعی غیرفعال بود ولی دیرفعال شدن آن بهتر از هرگز فعال نشدن آن است.

به گزارش سیب موز: در حال حاضر این قابلیت صرفا برای برخی کاربران فعال شده تا مورد آزمایش قرار گیرد بنابراین باید منتظر بمانید تا مشخص شود ذخیره درفت چه زمانی و به چه شکل برای همه کاربران فعال خواهد شد.