دوربین دوتایی آیفون تا سال 2018 در انحصار مدل پلاس است

دوربین دوتایی آیفون تا سال ۲۰۱۸ در انحصار مدل پلاس است

سیب موز: دوربین دوتایی آیفون تا سال 2018 در انحصار مدل پلاس است

سیب موز «مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) از سازمان تحقیقاتی KGI که یکی از تحلیلگران مطرح محصولات اپل در بازار به حساب می آید، گفته که دوربین دوتایی گوشی های آیفون تا سال 2017 در انحصار مدل پلاس باقی می ماند و شاید در سال 2018 هر دو گوشی به دوربین دوتایی مجهز شوند.

مینگ-چی کو دلیل این کار اپل را پایین نگه داشتن قیمت آیفون معمولی اعلام کرده است. اضافه کردن دوربین دوم باعث می شود که قیمت این تلفن همراه هوشمند 30 تا 40 دلار بیشتر شود. او همچنین گفت که به احتمال زیاد اپل سال آینده از سنسور OIS در دوربین Telephoto مدل پلاس هم استفاده می کند. این شرکت امسال از سنسور لرزشگیر روی لنز واید آیفون 7 پلاس استفاده کرده بود.

سال آینده سالگرد 10 سالگی عرضه ی آیفون است و به احتمال زیاد تغییرات زیادی در آیفون 8 ایجاد خواهد شد. شایعات می گویند که فاصله ی لبه های این گوشی از صفحه نمایش بسیار کم است و این محصول تقریبا بدون لبه ساخته شده و دکمه ی خانه ی آن هم زیر شیشه ی گوشی قرار گرفته است.

به گزارش سیب موز همچنین این تلفن همراه هوشمند از صفحه نمایش OLED خمیده بهره خواهد کرد. حتی بعید نیست که سنسور تشخیص عنبیه چشم هم روی آن قرار بگیرد.

اخبار تکنولوژی - دیجی کالا