گودرزی: تا این لحظه از عملکرد پارالمپیک راضی هستیم/ در مورد جوسازی عربستان به زودی موضع گیری رسمی خواهیم کرد

سیب موز فدراسیون فوتبال برند خوبی را انتخاب کرده استگودرزی: تا این لحظه از عملکرد پارالمپیک راضی هستیم/ در مورد جوسازی عربستان به زودی موضع گیری رسمی خواهیم کرد

گودرزی: تا این لحظه از عملکرد پارالمپیک راضی هستیم/ در مورد جوسازی عربستان به زو

سیب موز: گودرزی: تا این لحظه از عملکرد پارالمپیک راضی هستیم/ در مورد جوسازی عربستان به زودی موضع گیری رسمی خواهیم کرد وزیر ورزش و جوانان گفت: تا این لحظه از عملکرد مجموعه پارالمپیک در ریو رضایت کامل داریم و امیدواریم که در ادامه موفق باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمود گودرزی در مراسم رونمایی از تابلوی مجموعه فرهنگی ورزشی ناشنوایان حضور داشت و در صحبت های خود عنوان کرد: ورزشگاه ناشنوایان به جهت تلاش های 30 ساله مصطفی داودی پدر شهید که بعد از انقلاب به گردن جامعه ورزش حق داشتند تلاش کردیم تا نام ایشان جاودانه شود.

به گزارش سیب موز وی در ادامه افزود سال گذشته در شورای معاونین این موضوع مطرح شد که یک ورزشگاه به نام ایشان ثبت شود و در جلسه موافقت شد امروز با حضور خانواده این بزرگوار این اتفاق رخ داد. امیدوارم عزیزان و پیشکسوتان که در عرصه ورزش هستند یاد آنها همیشه گرامی شود.

گودرزی در مورد نتایجی که کاروان پارالمپیک در ریو کسب کرده است گفت خوشبختانه پارالمپیک نشان داده که وضعیت خوبی داشته است و همیشه موفق بوده است این بار وضعیت مناسبی را دارند و دیدیم که چطور رکودهای خوبی ثبت شده و مدال های خوشرنگی را تا به این لحظه کسب کردند. در ادامه راه برای آنها آرزوی موفقیت دارم و تا این لحظه از مجموعه پارالمپیک و عملکرد آنها رضایت کاملی داریم.

وی در مورد تغییر برند تیم ملی فوتبال گفت: تصمیمات این چنینی و انتخاب برندها در سطح فدراسیون گرفته می شود. خیلی وزارت ورزش در چنین موضوعی دخالتی ندارد و تنها ما می توانیم به آنها از لحاظ فکری کمک کنیم. متاسفانه در گذشته از برندهای خوبی استفاده نمی شد و به نظرم تصمیم فدراسیون فوتبال عاقلانه بود و امیدوارم فدراسیون با همین برند به فعالیت خود ادامه دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون ناشنوایان زیر مجموعه پارالمپیک می شود یا خیر گفت: طبق قوانینی که وجود دارد ما این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

گودرزی در واکنش به جوسازی کشور  عربستان درباره لباس ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک که با درج نام خلیج فارس در مسابقات حضور دارند، گفت: به زودی در این زمینه موضع گیری رسمی خواهیم کرد.

انتهای پیام/س