مرحله یک سی و دوم جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری برگزار می شود!

سیب موز مرحله یک سی و دوم جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری برگزار می شود!

مرحله یک سی  و دوم جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری برگزار می شود!

سیب موز: مرحله یک سی و دوم جام حذفی با حضور تیم های لیگ برتری برگزار می شود! مرحله یک سی و دوم جام حذفی فوتبال ایران با حضور تیم های لیگ برتری از تاریخ 8 و 9 مهرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی سازمان لیگ، مسئول مسابقات لیگ برتر گفت: فوتبال باشگاهی بعد ازهفته هفتم تعطیل نمی شود و مسابقات جام حذفی را پیش رو داریم.

سعید فتاحی در مورد برنامه مسابقات فوتبال ایران، گفت: هفته هفتم لیگ برتر روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته برگزار می شود و مسابقات باشگاهی بعد از آن نیز تعطیل نخواهد شد. زیرا مسابقات جام حذفی را با حضور تیم های لیگ برتری پیش رو داریم.

به گزارش سیب موز

وی افزود: طبق برنامه بازی های مرحله یک سی و دوم جام حذفی در روزهای 8 و 9 مهرماه با حضور تیم های لیگ برتری برگزارخواهد شد. بعد از آن هم طبق تقویم بین المللی روزهای فیفا را خواهیم داشت. ضمنا برنامه مسابقات از سال گذشته در اختیار باشگاه ها قرار گرفته بود و آنها از این برنامه آگاهی کامل داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی قرار است دیدارهای جام حذفی در تاریخ 8 و 9 مهر برگزار شود که همزمان تیم ملی در اردو به سر می برد و بسیاری از باشگاه ها بازیکنان ملی پوش خود را در اختیار ندارند.

انتهای پیام/ا