این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است

این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است

سیب موز:

این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است

سیب موز: این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است

به گزارش سیب موز: این مرد بدون کمک پزشک در بدن خود یک تراشه بزرگ کار گذاشته است که علایم حیاتی وی را به گوشی او بفرستد.این مرد دوست دارد یک ربات باشد. تیم کانن هکری است که تراشه الکترونیکی بزرگی را بدون کمک پزشک و بدون بی حسی زیر پوست بازوی خود کار گذاشته است تا اطلاعات بدن خود را برروی اسمارت فون اندرویدی اش دریافت کند .

این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است 2

این تراشه ابزار باطری داری است که می تواند اطلاعات را از بدن کانن دریافت کرده و آنها را به اسمارت فونش ارسال کند. از آنجایی که هیچ جراح رسمی حاضر به انجام چنین جراحی نمی شود، کانن با کمک تیمی متشکل از یک متخصص خالکوبی این جراحی را برروی خود انجام داد و از یخ به عنوان ماده بی حس کننده استفاده کرد.

اکنون که این تراشه در بدن کانن جا کار گذاشته شده و فعال شده است، او یک قدم تا رویای کودکی اش فاصله دارد، وی از زمان کودکی اش دوست داشته که یک روبات باشد و اکنون به نظر خودش این کار چندان نیز غیرعملی نیست.

این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است 3

تراشه کار گذاشته شده چندان نیز پیشرفته نیست و اطلاعاتی مانند درجه حرارت بدن وی را به دست آورده و از طریق بلوتوث به اسمارت فون انتقال می دهد. کانن اولین فردی نیست که ابزاری الکترونیکی و فناورانه را درون بدن خود کاشته است، استفاده از تجهیزات الکترونیکی پزشکی که برای نجات جان بیماران قلبی طراحی شده اند امروزه در میان بیماران بسیاری رواج دارد.

این مرد در بدن خود یک تراشه کار گذاشته است 4