انقلابی ماندن از تأکیدات مقام معظم رهبری و عامل ناکامی دشمن است

سیب موز آیت الله علما:انقلابی ماندن از تأکیدات مقام معظم رهبری و عامل ناکامی دشمن است

انقلابی ماندن از تأکیدات مقام معظم رهبری و عامل ناکامی دشمن است

سیب موز: انقلابی ماندن از تأکیدات مقام معظم رهبری و عامل ناکامی دشمن است امام جمعه کرمانشاه انقلابی ماندن را از تأکیدات مقام معظم رهبری بیان کرد و گفت: تفکر انقلابی موجب اقتدار ایران اسلامی و عامل ناکامی توطئه های دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت الله شیخ مصطفی علما در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه اظهار داشت: مطالبات مقام معظم رهبری باید در دانشگاه ها، مدارس، حوزه های علمیه و مراکز علمی به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش سیب موز امام جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه انقلابی بودن، فکر کردن و ماندن از تأکید رهبر معظم انقلاب است، ادامه داد: تفکر انقلابی است که دشمن را ناکام گذاشته و خون های فراوانی برای پایداری انقلاب اسلامی ریخته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه همه باید برای حفظ انقلاب تلاش کنند٬ عنوان کرد: شهدای مدافع حرم انقلابی مانده اند که امروز در راه حراست از اسلام و انقلاب جان خویش را فدا می کنند.

خطیب جمعه کرمانشاه خاطرنشان کرد: ایران اسلامی امروز به پشتوانه انقلاب و انقلابی ماندن مردم در جهان می درخشد و در مقابل زیاده خواهی مستکبران و ظالمان ایستاده است و دارای اقتدار است.

وی حفظ تفکر انقلابی را موجب خنثی شدن توطئه های شوم دشمنان بیان کرد و متذکر شد: همه مردم و مسؤولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار بدهند.

انتهای پیام/2700/ت20