ال موندو:منچستر چوب بی دقتی مورینیو را خورد/تیم آقای خاص باعث نگرانی فاینورد نشد!

سیب موز موضع گیری اسپانیایی ها علیه مربی شیاطین سرخال موندو:منچستر چوب بی دقتی مورینیو را خورد/تیم آقای خاص باعث نگرانی فاینورد نشد!

ال موندو:منچستر چوب بی دقتی مورینیو را خورد/تیم آقای خاص باعث نگرانی فاینورد نشد

سیب موز: ال موندو:منچستر چوب بی دقتی مورینیو را خورد/تیم آقای خاص باعث نگرانی فاینورد نشد! روزنامه های اسپانیا علیه آقای خاص موضع گیری کرده و باخت در لیگ اروپا را نتیجه اشتباهات ژوزه مورینیو معرفی کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس سرمربی پرتغالی تیم منچستریونایتد هم اکنون تنها آماج حملات مطبوعات انگلیس به خاطر نتایج اخیرش به خصوص باخت از منچسترسیتی در دربی و شکست یک بر صفر از فاینورد در بازی شب گذشته، قرارنگرفته است.

به گزارش سیب موز بلکه حتی مطبوعات دیگر کشورها از جمله اسپانیا نیز از مربی کنونی شیاطین سرخ و سرمربی سابق رئال مادرید نیز انتقاد می کنند.

روزنامه  ال موندو دیپورتیو به همین منظور نوشت: یونایتد چوب بی دقتی مربی اش را در بازی با فاینورد خورد. تیم آقای خاص به حق در هلند بازنده شد. چون مورینیو برای این رویارویی اساسا برنامه ای نداشت.

ال موندو:منچستر چوب بی دقتی مورینیو را خورد/تیم آقای خاص باعث نگرانی فاینورد نشد 2

این نشریه ادامه داد: لیگ اروپا به این ترتیب برای منچستریونایتد خوب و خوش آغاز نشد.

روزنامه مارکا نیز عنوان کرد: منچستریونایتد مثل دوران مربیان قبلی اش شد. یونایتد های مورینیو تاکتیک موثری برای حضور در لیگ اروپا نداشتند. آقای خاص یکسری بازیکن را کنار هم چیده بود که اسم تیم را داشت اما برای فاینورد نگرانی ایجاد نکرد.

انتهای پیام/