چگونه پوکمون های نایاب را به کمک بازی Ingress شناسایی کنیم؟

سیب موز: نیانتیک (Niantic) با بازی پوکمون گو و سبک واقعیت افزوده آن به یکی از تیترهای اصلی خبرگزاری ها طی چند هفته گذشته بدل شده است؛ همه جا صحبت از شکار پوکمون ها، نحوه اجرای بازی و محبوبیت جهانی این بازی است. اما همانطور که می دانید، ایده اصلی این بازی از بازی قدیمی نیانتیک با نام Ingress الهام گرفته است. این دو بازی شباهت زیادی به یک دیگر دارند. حالا به نظر می رسد طراحی بازی Ingress می تواند شما را در شناسایی پوکمون های نایاب و رفتن به بهترین مناطق راهنمایی کند.

به گزارش سیب موز: همانطور که در مقاله 5 بازی برتر واقعیت افزوده گفتیم، Ingress در واقع طرح آزمایشی نیانتیک از بازی پوکمون گو بوده است. طراحی کارتونی فضای بازی Pokemon GO و به خصوص نقشه آن نمی تواند به شما در پیدا کردن پوکمون های نایاب کمک کند. در این راه تنها می توان به سیستم رد پای موجودات در منو Nearby دل خوش کرد. اما با این حال با مراجعه به بازی Ingress و باز کردن نقشه این بازی می توانید به راحتی موجودات مختلف بازی پوکمون گو – به خصوص پوکمون های نایاب – را پیدا کنید.

نقشه بازی Ingress دو ویژ گی اصلی دارد: دروازه ها، که در بازی پوکمون گو به باشگاه ها تبدیل شدند و میدان های ایکس ام که حالا مکان زاد و ولد پوکمون ها هستند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، میدان های ایکس ام به صورت نقطه های سفید رنگ در نقشه بازی Ingress دیده می شوند. این نقطه ها معمولا مکان های حساسی را برای بازی پوکمون گو مشخص می کنند اما همیشه هم نمی توان به آنها اطمینان کرد.

در مجموع این راهکار ما می تواند شما را از گشت و گذار بیش از حد در منطقه خود و از بین بردن باتری دستگاه خلاص کند. با این روش می توان مناطق مورد نظر خود را مشخص کرده و تا رسیدن به آنجا صفحه موبایل را خاموش کرد تا شارژ باتری هدر نرود؛ در روزهایی که کاربران این بازی به دنبال خرید پاور بانک هستند، چنین راهکاری به شدت کاربردی است. در ادامه توجه شما را به تصاویری از نقشه بازی Ingress جلب می کنیم:

چگونه پوکمون  های نایاب را به کمک بازی Ingress شناسایی کنیم؟

سیب موز: چگونه پوکمون های نایاب را به کمک بازی Ingress شناسایی کنیم؟

شما راهکار دیگری جهت شناسایی پوکمون های نایاب در این بازی سراغ دارید؟ مرور نقشه بازی Ingress در یافتن پوکمون های نایاب به شما کمکی کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ترفند های بازی - phonearena