تعیین 300 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه

سیب موز معاون استاندار کرمانشاه خبر دادتعیین 300 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه

تعیین 300 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه

سیب موز: تعیین 300 شعبه اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: انتخابات ریاست جمهوری اردیبهشت ماه برگزار می شود و بیش از 300 شعبه اخذ رای در استان کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

یوسف شاه حسینی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: کرمانشاه در دوران هشت سال دفاع مقدس ایثارگری ها و رشادت های بسیاری در تاریخ ثبت کرده است و امروزه باید با تلاش و کوشش این استان را از نظر پیشرفت در عرصه های گوناگون به جایگاهی اصلی برسانیم.

به گزارش سیب موز این مسؤول با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در استان کرمانشاه و وجود اتحاد و همدلی مثال زدنی، تاکید کرد: مجموعه مدیران استان با تلاش و همدلی در زمینه اجرای کارها هماهنگ هستند و باید امانتی هایی که به دست مسؤولان سپرده شده است را به بهترین نحو اجرا کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: در اواخر اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود و بیش از 300 شعبه انتخاباتی در استان کرمانشاه برای اخذ آرای رای دهندگان در نظر گرفته شده است.

به گفته شاه حسینی، در عرصه امنیت، امور اجتماعی و موضوعات سیاسی، مجموعه برنامه هایی با عنوان طرح امنیت پایدار تدوین و تشکل خانه احزاب و سازمان های مردم نهاد تعریف شده است که نیاز به توانمند سازی دارند.

این مسؤول صیانت از رای مردم را به عنوان حق الناس یاد کرد و گفت: اساس خدمت به جامعه باید بر صداقت و درست کاری باشد و در همه عرصه ها مصمم به تبلور شعار دولت در این مفاهیم هستیم.

شاه حسینی خاطرنشان کرد: کلیدی ترین واژه شعار دولت را پیوستگی و هم افزایی تعریف کردیم و باید گام هایی برای تعامل هر چه بیشتر برای دست یافتن به نتایج مثبت در این زمینه برداریم.

انتهای پیام/2700/چ20