عدالت مهمترین ویژگی حکومت حضرت مهدی (عج) است

سیب موز

عدالت مهمترین ویژگی حکومت حضرت مهدی (عج) است

سیب موز:

عدالت مهمترین ویژگی حکومت حضرت مهدی (عج) است

به نقل از سیب موز حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری در خطبه های نماز جمعه در مصلی آیت الله دانش افزود: این عنصر گم شده در حکومت امام زمان(عج) تحقق پیدا می کند و آن حضرت جهان را به گونه ای هدایت می کند که واژه ظلم و ستم از ذهن ها می رود و کسی به دیگری ظلم نمی کند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها با تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی مهمترین یادگار آن حضرت است که همگان باید از آن محافظت کنند.

وی اضافه کرد: بیشترین سفارش امام ( ره ) به وحدت کلمه بوده است بنابراین باید از دو قطبی کردن جامعه پرهیزشود زیرا امروز هم مقام معظم رهبری نگران این خطر و خطرات دیگر است .

وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با خبرگان، گفت: باید جهاد کبیر را بشناسیم و در عرصه اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و نظامی ایستادگی و مقاومت نمائیم.

وی با تبریک انتخاب آیت الله جنتی به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری، اظهار کرد : با انتخاب ایشان دشمنان خارجی و منافقین داخلی مایوس شدند و نمایندگان خبرگان با این انتخاب، بصیرت سیاسی، دشمن شناسی و زمان شناسی خود را به نمایش گذاشتند.

وی در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا در خصوص تسلیم ایران اظهار کرد: او به فرزندانشان بگوید که چگونه پاسداران غیور ما پهپاد آمریکایی را سالم به زمین نشاندند و ابهت آمریکا را شکستند، چگونه در صحرای طبس شکست خوردند و چگونه رزمندگان اسلام تفنگداران آمریکایی را اسیر کردند.

آشتیان از شهرستان های دوازده گانه استان مرکزی است که با 1348 کیلومتر مربع مساحت به عنوان کوچکترین شهرستان این استان مطرح است و دارای یک شهر، یک بخش و سه دهستان است.

www.irna.ir

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید سیب موز نیست .

عدالت مهمترین ویژگی حکومت حضرت مهدی (عج) است 2

اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره سیب موز مراجعه نمایید .