انتشار فراخوان ناشران برای حضوردر نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا

سیب موز انتشار فراخوان ناشران برای حضوردر نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا

انتشار فراخوان ناشران برای حضوردر نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا

سیب موز: انتشار فراخوان ناشران برای حضوردر نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از انتشار فراخوان ناشران برای حضور در نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا خبرداد.

به گزارش خبرگزاری فارس، اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران  و  مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) از تاریخ 5 تا 11 مهرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش سیب موز دراین فراخوان از کلیه ناشران دعوت شده جهت ثبت­نام از تاریخ 25 تا 30 شهریور ماه با توجه به موضوعات و شرایط مندرج، به آدرس اینترنتی  register.tibf.irمراجعه فرمایند.

نحوه اختصاص غرفه به ناشران داشتن 30 عنوان کتاب مرتبط ( به طور مستقل یا با احتساب نمایندگی های اخذ شده) اعلام شده و درغیر این صورت کتاب های  متقاضیان در بخش فروش متمرکز عرضه خواهد شد.

در ادامه این فراخوان به موضوعات و عنوان کتاب های قابل نمایش اشاره شده است. این عناوین شامل  امام حسین(ع) و عاشورا، نهضت حسینی، امام حسین(ع) و یاران و اصحاب، هفتادودو تن، امام حسین(ع) فرزندان و خانواده، سیره اهل بیت و ائمه معصومین (ع)، تاریخ اسلام، اصحاب کساء، مناسک و مراسم وآئین­های عاشورا، تاریخ تشیع، تحریفات و خرافات عاشورا، تعزیه، اربعین و کتاب های مرتبط است.

این نمایشگاه از تاریخ  5  لغایت 11 مهر ماه از ساعت 10 صبح تا 8 شب در محل میدان بهارستان، خیابان شهید مصطفی خمینی، کوچه نظامیه، کوچه صیرفی­پور، مجتمع شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) برپا است.

ناشران برای اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 66415608-66415490 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/و