بزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور در زنجان افتتاح شد

سیب موز با حضور مسؤولان کشوریبزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور در زنجان افتتاح شد

بزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور در زنجان افتتاح شد

سیب موز: بزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور در زنجان افتتاح شد بزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور امروز با حضور مسؤولان کشوری و خیرین در استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، بزرگ ترین کتابخانه خیرساز کشور با عنوان کتابخانه عمومی خیری، سید افضل موسوی، صبح امروز با وزیر ارشاد، مسؤولان کشوری، استانی و خیرین به بهره برداری رسید.

به گزارش سیب موز در مراسم افتتاح این کتابخانه عمومی خیری در زنجان، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عباس مصلی نژاد، دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، امام جمعه و استاندار زنجان و سید افضل موسوی و برخی از مسؤولان استانی و تعدادی از خیرین حضور داشتند.

این کتابخانه، هفتمین کتابخانه خیرساز استان زنجان به شمار می‎رود که در شهرک گلشهر کاظمیه زنجان احداث شده است.

کتابخانه عمومی خیری سید افضل موسوی دارای 16 هزار نسخه کتاب بوده و در زمینی به مساحت 6 هزار و 500 متر و زیربنای 2 هزار و 700 متر ساخته شده است.

سالن مطالعه برادران و خواهران به صورت مجزا، مخزن کتاب، سالن کنفرانس، مرجع، محققین، نشریات، اینترنت، زنجان شناسی، کلاس آموزشی، دفاع مقدس، بخش کودک و نوجوان و ... از مهم‎ترین بخش های این کتابخانه بزرگ در استان زنجان به شمار می‎رود.

کتابخانه عمومی خیری سید افضل موسوی به صورت خیرساز توسط بنیاد فرهنگی مصلی نژاد احداث شده است.

شایان ذکر است، بنیاد فرهنگی مصلی نژاد بنیادی غیر تجاری است که با مقاصد غیر سیاسی و با اهداف انجام امور آموزشی و فرهنگی به صورت عام المنفعه در تابستان سال ١٣٧5 به همت دکتر عباس مصلی نژاد تاسیس شده است.

انتهای پیام/73006/ب20