موکب های اربعین زنجانی خود را برای خدمات رسانی به 20 هزار زائر آماده کنند

سیب موز رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان:موکب های اربعین زنجانی خود را برای خدمات رسانی به 20 هزار زائر آماده کنند

موکب های اربعین زنجانی خود را برای خدمات رسانی به 20 هزار زائر آماده کنند

سیب موز: موکب های اربعین زنجانی خود را برای خدمات رسانی به 20 هزار زائر آماده کنند رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان پشتیبانی را مهم ترین مشکل احصا شده از اربعین سال گذشته اعلام کرد و گفت: برنامه ریزی باید برای ارائه خدمت به 20 هزار زائر انجام شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، ذبیح الله بابایی شامگاه چهارشنبه در ستاد اربعین استان زنجان با اشاره به احصای مشکلات مراسم اربعین سال گذشته اظهار کرد: مهم ترین مشکل مراسم سال گذشته پشتیبانی بود.

به گزارش سیب موز وی با تاکید بر جلسات متعدد برگزار شده برای ایجاد هماهنگی در برگزاری مراسم اربعین سال گذشته اضافه کرد: بخش اجرای مراسم مشکلی نداشت، به نحوی که مسؤولان قرارگاه هم بر نظم و انضباط موکب های دایر شده توسط ستاد اربعین استان زنجان تاکید کرده اند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان به تلاش های فرمانداری زنجان برای کمک به پیشبرد امور در اربعین سال گذشته اشاره و تاکید کرد: پشتیبانی موکب ها کار بسیار سختی بوده که لحاظ شده است.

بابایی برآورد انجام شده برای پشتیانی موکب های ستاد اربعین سال جاری را حداقل 2 میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: این مبلغ برای پشتیبانی از 20 هزار زائر برنامه ریزی شده است.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای آشپزخانه توسط حسینیه اعظم تامین می شود، ابراز کرد: با وجود صحبت های انجام شده، سال گذشته هیات های بزرگ مذهبی نتوانستند ریالی در مراسم اربعین حسینی هزینه کنند و در مورد نحوه همکاری برخی از هیات ها هم برنامه ریزی مجدد انجام شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان سرویس بهداشتی را از دیگر مشکلات مراسم اربعین سال گذشته عنوان و تصریح کرد: باید برای رفع مشکلات اینچنینی برنامه ریزی شود.

بابایی با تاکید مجدد بر برنامه ریزی درست برای محقق کردن نیازهای ستاد اربعین گفت: برآوردهای ریالی توسط تیم حرفه ای انجام شده است.

انتهای پیام/73004/ج20/