دومین کاروان تجهیزات ورزشی "امید و نشاط" به شهرستان های خراسان جنوبی اعزام شد

سیب موز سرپرست ورزش و جوانان خراسان جنوبی:دومین کاروان تجهیزات ورزشی "امید و نشاط" به شهرستان های خراسان جنوبی اعزام شد

دومین کاروان تجهیزات ورزشی "امید و نشاط" به شهرستان های خراسان جنوبی اعزام شد

سیب موز: دومین کاروان تجهیزات ورزشی "امید و نشاط" به شهرستان های خراسان جنوبی اعزام شد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: به منظور رونق بخشی فعالیت های ورزشی دومین کاروان تجهیزات و اقلام ورزشی "امید و نشاط" به ارزش 3 میلیارد ریال به شهرستان های استان ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حمیدرضا برومند بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم اعزام دومین کاروان تجهیزات ورزشی"امید و نشاط" خراسان جنوبی گرامیداشت دهه ولایت و امامت، اظهار داشت: این اقلام ورزشی براساس نیازسنجی صورت گرفته به 9 شهرستان استان ارسال شد.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به 3 میلیارد ریال ارزش این تجهیزات ورزشی، افزود: یک میلیارد ریال هزینه خرید اقلام ورزشی از اعتبارات استانی تامین شده و مابقی آن به صورت ملی اختصاص یافته است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: میز پینگ پنگ، فوتبال دستی، تا تامی، دستگاه های بدنسازی و صندلی های ماساژ، وسایل گرمایشی و برودتی سالن های ورزشی از جمله تجهیزات ورزشی دومین کاروان "امید و نشاط" استان است.

دومین کاروان تجهیزات ورزشی "امید و نشاط" به شهرستان های خراسان جنوبی اعزام شد 2

برومند با بیان اینکه ارسال اقلام ورزشی به شهرستان های زیرکوه و خوسف در مرحله بعدی انجام می شود، گفت: به هر یک از ادارات ورزش و جوانان شهرستان های خراسان جنوبی پکیج هایی شامل 41 قلم ورزشی تعلق گرفته است تا در اختیار جامعه ورزشی قرار گیرد.

وی یادآور شد: نخستین کاروان اقلام ورزشی "امید و نشاط" خراسان جنوبی با ارزش 750 میلیون ریال به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در شهریورماه 94 برای تجهیز خانه ورزش روستایی چهار شهرستان مرزی زیرکوه، نهبندان، سربیشه و درمیان ارسال شد.

انتهای پیام/69014/آ 20/