امت اسلامی برای تشکیل کمیته حقیقت یاب اسلامی تلاش کنند

سیب موز احمدی در گفت وگو با فارس:امت اسلامی برای تشکیل کمیته حقیقت یاب اسلامی تلاش کنند

امت اسلامی برای تشکیل کمیته حقیقت یاب اسلامی تلاش کنند

سیب موز: امت اسلامی برای تشکیل کمیته حقیقت یاب اسلامی تلاش کنند قائم مقام فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: امت اسلامی امروز باید تلاش کنند تا کمیته حقیقت یاب اسلامی هر چه سریع تر تشکیل شود تا هرچه زودتر بی کفایتی آل سعود در اداره حج بر همگان مشخص شود.

مرضیه احمدی قائم مقام فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به سالگرد فاجعه منا، گفت: این روزها،برای دلدادگان دیار حجاز روزهای سختی بود. برای آنهایی که سال قبل در عرفه و عید قربان مشغول مناسک بودند و چه بد شد که بی یار به دیار بازگشتند و برای آنهانی که امسال طعم تلخ جاماندگی را چشیدند و ازحجاز بازماندند.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: این روزها برای برادران آل سعود و دوستان خوب آمریکا که دلدادگان حجازند! هم روزهای سختی است، آنان که چشم فرو می بنند بر کودک کشی آل سعود که ابایی از کشتن در یمن و سوریه ندارد.

این فهعال دانشجویی تاکید کرد: آل سعود این روزها پول های کثیفش را صرف تجهیز داعش یابستن دهان سازمان ملل می کند، با اندکی دقت به این نتیجه می رسیم، خوب بود برادران ایرانی آل سعود که طعم تلخ جاماندگی را به گروهی چشاندند، می توانستند به جای ایفای نقش شاگردان خوب کلاس در مدرسه سعودی، اندکی غیرت و همت از خود نشان دهند.

قائم مقام فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: نمی دانم برادران خوب آل سعود از چه می ترسند، که دربرابر خیلی چیزها سکوت می کنند تا مبادا اسمشان درقسمت بدهای تخته سیاه نوشته شود.

احمدی در ادمه ضمن انتقاد از سکوت برخی از مسئولان دولتی در برابر گستاخی های آل سعود، اضافه کرد: اینها نه درآنجا که عربستان برای ضربه به ایران قیمت نفت را تغییر می دهد، نه درآنجا که حتی دندانهای داعش را هم مجهز می کند تا بهتر بتواند شکم زن و کودک یمنی و سوری را بدرد، نه در آنجا که صدها تن از حاجیان ایرانی را می کشند. حاجیان احرام بسته ای که میانشان عالم و دانشمند و نخبه هم بود! واکنشی نشان ندادند.

وی گفت: به مسئولان دیپلماسی توصیه می کنم اقداماتی که درقبال گستاخی عربستان انجام داده اند را برای خانواده شهدای منا و مردم بازگو کنند و بگویند در مدت یکسالی که از فاجعه منا می گذرد چه کاری را انجام داده اند.

این فعال دانشجویی در خاتمه گفت: امت اسلامی امروز باید تلاش کنند تا کمیته حقیقت یاب اسلامی هر چه سریع تر تشکیل شود تا هرچه زودتر بی کفایتی آل سعود در اداره حج بر همگان مشخص شود.

انتهای پیام/