ملی پوشان فوتسال با سلامت کامل در محل اقامت خود در کلمبیا/ هیچ لرزشی در هتل احساس نشد!

سیب موز با وجود وقوع زلزله شدیدملی پوشان فوتسال با سلامت کامل در محل اقامت خود در کلمبیا/ هیچ لرزشی در هتل احساس نشد!

ملی پوشان فوتسال با سلامت کامل در محل اقامت خود در کلمبیا/ هیچ لرزشی در هتل احسا

سیب موز: ملی پوشان فوتسال با سلامت کامل در محل اقامت خود در کلمبیا/ هیچ لرزشی در هتل احساس نشد! با وجود وقوع زلزله شدید در کلمبیا، ملی پوشان فوتسال ایران صحیح و سلامت در محل اقامت خود به سر می برند.

به گزارش خبرگزاری فارس، یک زلزله نسبتاً شدید شب گذشته در کلمبیا محل برگزاری رقابت های جام جهانی فوتسال به وقوع پیوست که همین موضوع باعث شد تا شایعات زیادی در این مورد منتشر شود که یکی از آنها خروج ملی پوشان ایران از محل اقامت خود بود.

به گزارش سیب موز حامد مومنی مدیر رسانه ای تیم ملی فوتسال ایران با رد شایعات منتشر شده به خبرنگار فارس گفت: شب گذشته ساعت 21 زلزله ای در شمال شهر مدجین به وقوع پیوست که البته همزمان با این اتفاق، ملی پوشان فوتسال در حال صرف شام بودند و هیچ لرزشی در هتل محل اقامت احساس نشد.

وی ادامه داد: بازیکنان در حال حاضر در هتل دن کارلتون شهر مدجین استقرار دارند و هیچ تخلیه ای از جانب تیم صورت نگرفته و اخباری که در رابطه با ترک هتل یا تغییر آن و یا بازگشت از مسابقات منتشر می شود به هیچ وجه صحت ندارد. بازیکنان همگی در صحت و سلامت کامل هستند و خود را آماده می کنند تا فردا دومین دیدار خود در جام جهانی را برگزار کنند.

انتهای پیام/ر