مرغ گرم به کیلویی 7350 تومان رسیده است/ کاهش چشمگیر مصرف مرغ در زنجان

سیب موز رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان:مرغ گرم به کیلویی 7350 تومان رسیده است/ کاهش چشمگیر مصرف مرغ در زنجان

مرغ گرم به کیلویی 7350 تومان رسیده است/ کاهش چشمگیر مصرف مرغ در زنجان

سیب موز: مرغ گرم به کیلویی 7350 تومان رسیده است/ کاهش چشمگیر مصرف مرغ در زنجان رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 7 هزار و 350 تومان اعلام کرد و گفت: مصرف مرغ کاهش چشمگیری در زنجان دارد.

سیدناصر رمضانلو امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی ماه های گذشته قیمت مرغ گرم نوسانات بسیاری داشت، که در نتیجه همین اقدام به توزیع مرغ منجمد شد.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به افزایش قیمت مرغ تا 8 هزار و 450 تومان افزود: در نتیجه همین امر مرغ منجمد توزیع و قیمت مرغ نیز پس از آن کاهش یافت.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان با اشاره به اینکه در نتیجه روند کاهشی قیمت مرغ، هم اکنون مرغ گرم به کیلویی 7 هزار و 350 تومان رسیده است، تصریح کرد: طی دو روز گذشته قیمت مرغ ثابت بوده است.

رمضانلو با اشاره به اینکه با وجود کاهش قیمت مرغ گرم، تقاضا نیز پس از عید قربان تا حد زیادی کاهش یافته است، افزود: روز گذشته 8 تن مرغ گرم و امروز نیز 9 تن مرغ گرم در زنجان توزیع شده است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان کاهش تقاضای مصرف مرغ گرم را پس از عید قربان امری طبیعی عنوان کرد و گفت: هر سال پس از عید سعید قربان تا حدی مصرف مرغ کاهش پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه در نتیجه نوسانات قیمت مرغ، قیمت آلایش خوراکی آن تغییری نکرده است، افزود: همچنین قیمت تخم مرغ نیز در این نوسانات ثابت بوده و هم اکنون 4 هزار و 800 تومان است.

وی با اشاره به اینکه فردا نیز قیمت مرغ سیر نزولی را خواهد داشت و پیش بینی می شود که تا 200 تومان قیمت این محصول کاهش پیدا کند، اضافه کرد: این امر ناشی از افزایش تولیدی است که اخیرا رخ داده است.

انتهای پیام/73005/ک20/