برای حفظ نظام باید به معیشت مردم توجه شود

سیب موز فرمانده سپاه منوجان:برای حفظ نظام باید به معیشت مردم توجه شود

برای حفظ نظام باید به معیشت مردم توجه شود

سیب موز: برای حفظ نظام باید به معیشت مردم توجه شود فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان منوجان گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی با معیشت مردم گره خورده و برای حفظ نظام باید معیشت مردم، در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، حسن بیت اللهی ظهر امروز در دیدار با فرماندار منوجان اظهار داشت: از 64 هزار جمعیت شهرستان 31 هزار و 600 نفر بسیجی هستند و این شهرستان یک هزار و 800 نفر رزمنده دارد.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: کارهای فرهنگی که سپاه دنبال می کند موجب کاهش 28 درصدی آمار طلاق در شهرستان شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان منوجان با اشاره به بحث عمرانی سپاه پاسداران عنوان کرد: در بحث عمرانی چندین مسجد در روستاهای شهرستان آغاز به کار کرده و چند تا هم به اتمام رسیده است.

وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی متقاضی دریافت دستگاه های بسته بندی خرما هستیم که در منزل هم می شود از آن استفاده کرد و قیمت آن بین 15 تا 25 میلیون تومان است.

بیت اللهی تصریح کرد: حفظ نظام جمهوری اسلامی با معیشت مردم گره خورده است که برای حفظ این نظام باید معیشت مردم، در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه در همه روستاهای شهرستان یک پایگاه مقاومت فعال است، عنوان کرد: خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی و ترویج فرهنگ بسیجی در منطقه، به ویژه روستاها از وظایف مهم ما است.

حسین صادقی فرماندار منوجان نیز با بیان اینکه همه ما زیر سایه پرچم مقام معظم رهبری هستیم، اظهار کرد: هر یک از ما به عنوان یک سرباز وظیفه شناس، برای خدمت به مردم هستیم و مسؤولان باید به جای ستادی، میدانی باشند.

وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی در شهرستان بیان کرد: در شهرستان ظرفیت بالای کشاورزی وجود دارد و باید اقتصاد مقاومتی در حوزه های کشاورزی تحقق شود.

صادقی با بیان اینکه اعتقاد به حوزه کشاورزی 100 درصد است، خاطرنشان کرد: فرهنگ کاشت و برداشت کشاورزی در شهرستان باید تغییر کند.

انتهای پیام/80006/ذ30