3 کشته بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور دلگان-بم

سیب موز رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد3 کشته بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور دلگان-بم

3 کشته بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور دلگان-بم

سیب موز: 3 کشته بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور دلگانرئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور دلگان-بم، دو راکب و یکی از سرنشینان در محل جان خود را از دست دادند و یک سرنشین دیگر مجروح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، یدالله ستوده اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در محور دلگان-بم بلافاصله گشت تصادفات برای بررسی در محل حادثه حاضر شدند.

به گزارش سیب موز رئیس پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در این حادثه، دو دستگاه موتورسیکلت به علت انحراف به چپ به صورت رخ به رخ برخورد کردند، افزود: بر اثر شدت ضربه وارده هر دو راکب موتورسیکلت ها و یکی از سرنشینان در دم جان خود را از دست دادند و یکی از سرنشینان مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

این مسؤول با اشاره به دو طرفه بودن محورهای جنوب، از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست که از انحراف به چپ در محل های پر خطر اجتناب کرده تا سفری ایمن برای خود و دیگران به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/3139/ب