تیم گلستان به مرحله دوم لیگ برتر کبدی بانوان صعود کرد

تیم گلستان به مرحله دوم لیگ برتر کبدی بانوان صعود کرد

سیب موز: تیم گلستان به مرحله دوم لیگ برتر کبدی بانوان صعود کرد

گرگان – تیم استان گلستان با کسب سه پیروزی پیاپی به مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان کشور صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله مقدماتی نهمین دوره مسابقات لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه های کشور در منطقه یک، بعدازظهر جمعه پس از دو روز رقابت در سالن تختی گرگان به پایان رسید.

به گزارش سیب موز هشت تیم حاضر در منطقه یک، در دو گروه چهار تیمی به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت کردند که در گروه (الف) تیم های گلستان با سه برد، خراسان رضوی با دو برد و ایلام با یک برد به مرحله دوم راه یافتند و تیم آذربایجان غربی بدون برد از صعود باز ماند.

در گروه (ب) نیز تیم های قزوین، کرمانشاه و یزد هر کدام با دو برد راهی مرحله دوم شدند و تیم خوزستان بدون برد نتوانست راهی مرحله بعد شود.

رقابت های منطقه دو نیز به میزبانی ساری برگزار شد که از گروه (الف) تیم های دانشگاه آزاد، مازندران و کرمان و از گروه (ب) تیم های فارس، مرکزی و البرز راهی مرحله دوم شدند.

مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه های کشور با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد که هنوز زمان و مکان دقیق آن مشخص نشده است.

لازم به ذکر است؛ نماینده گلستان در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان باشگاه های کشور عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم تهران نایب قهرمان شد، همچنین تیم های اصفهان و کرمانشاه به طور مشترک به مقام سوم دست یافتند.