جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد به کار خود پایان داد

جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد به کار خود پایان داد

سیب موز: جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد به کار خود پایان داد

تبریز - دبیر جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز، محمد نریمانی راد در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن پتروشیمی تبریز افزود: 117 اثر شامل 22 رتبه نخست، 29 رتبه دوم، 34 رتبه سوم و 32 رتبه شایسته تقدیر از بین واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در این جشنواره به مرحله کشوری راه یافته و به عنوان برگزیده مشخص شدند.

به گزارش سیب موز وی افزود: این جشنواره با هدف ارتقای انگیزشی دانشجویان، شناسایی، معرفی و تجلیل از آثار فاخر نشریات برتر دانشجویی و تربیت دانشجویان اهل قلم متعهد و متخصص از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جشنواره در 3 بخش آثار و نشریات دانشجویی مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت، یادآور شد: در بخش نشریات برتر 14 رشته، در بخش آثار بر تر 19 رشته و در بخش مقالات بر تر در بخش ویژه 4 رشته مورد داوری قرار گرفت.

نریمانی راد ادامه داد: در این جشنواره یک هزار و 830 اثر به مرحله داوری راه یافت و توسط 12 داور طراز اول فعال در عرصه مطبوعاتی کشور مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

وی گفت: مطابق آیین نامه جشنواره، برگزیدگان کشوری از جوایز و لوح تقدیر و نفراتی که حد نصاب تعیین شده را کسب کرده باشند از جوایز واحدی برخوردار خواهند شد.