اختصاص 11 میلیارد ریال در حوزه دفاع مقدس شهرستان دهلران

اختصاص ۱۱ میلیارد ریال در حوزه دفاع مقدس شهرستان دهلران

سیب موز: اختصاص 11 میلیارد ریال در حوزه دفاع مقدس شهرستان دهلران

ایلام-فرماندار شهرستان دهلران از اختصاص 11 میلیارد ریال در حوزه دفاع مقدس شهرستان دهلران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری دهلران، امیدعلی سبزی در نشست هماهنگی برنامه های دفاع مقدس در دهلران اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادگار پایمردی و رشادت رزمندگان اسلام و سند افتخار ملت ایران در مقابل دشمنان است که در تاریخ ماندگار شد.

به گزارش سیب موز وی  با اشاره به سوابق دهلران در دفاع مقدس و وقوع عملیات های بزرگ و کوچک در این شهرستان گفت: باید برنامه های هفته دفاع مقدس هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی به بهترین نحو برگزار و با برنامه ریزی زمینه مشارکت گسترده اقشار مختلف مردم در مراسمات فراهم شود.

وی با بیان اینکه به تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس افزود: از ظرفیت آموزش و پرورش در راستای برنامه های این هفته استفاده شود.

فرماندار دهلران از اختصاص 11 میلیارد ریال در کمیته برنامه ریزی شهرستان در حوزه دفاع مقدس خبر داد و گفت: ساماندهی مسیر گلزار شهدای سید اکبر، ساماندهی راه دسترسی قبور شهدا، توجه به یادمان های شرهانی و شهید چاغروند، محوطه راهیان نور، تعمیر و مرمت یادمان شهدای موسیان، تلاش برای احداث یادمان چیلات و نصب تابلو تمثال شهدا در ورودی شهر از اهداف این بودجه است.