اختصاص 351 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی به شادگان

اختصاص ۳۵۱ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی به شادگان

سیب موز:  اختصاص 351 میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی به شادگان

شادگان ـ فرماندار شادگان از اختصاص 351 میلیارد و 592 میلیون ریال از محل تملک دارایی های سرمایه ای استانی، نفت و ماده 180 به این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز فرج اللهی فرماندار شادگان پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه بررسی و  تصویب پروژه های عمرانی پیشنهادی سال 95 که در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن توضیحات لازم در خصوص نحوه توزیع اعتبارات و ضرورت رعایت الزامات ابلاغ شده، اظهار کرد: اعتبارات شهرستان شادگان مجموعا در 17 فصل و در قالب 100 پروژه تعریف شده که بیشترین مبلغ مربوط به فصل عمران شهری و روستایی بوده و 81 میلیارد و 43  میلیون ریال برای آن در نظر گرفته شده است.

به گزارش سیب موز وی تصریح کرد: اعتبارات ابلاغ شده نسبت به وضعیت عمرانی شهرستان کافی نیست و تنها جهت تکیل پروژه های نیمه تمام که دارای کد اعتباری در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هستند مبلغ 230 میلیارد ریال کسری وجود دارد.

فرماندار شادگان یادآور شد: از مجموع اعتبارات ابلاغ شده مبلغ 194 میلیارد و 373 میلیون ریال از محل اعتبارات نفت و استانی و مبلغ 157 میلیارد و 219 میلیون ریال از محل اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور (ماده 180) تامین شده است.

فرج اللهی خاطرنشان کرد: اعتبارات ذکر شده جهت اجرای پروژه های عمرانی شهرستان اعم از احداث مدارس، بهداشت و درمان، تربیت بدنی، حمل و نقل، رفاه و تامین اجتماعی، صنعت و معدن، فرهنگ و هنر، رسانه های جمعی و گردشگری، کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، مسکن، عمران شهری و روستایی و منابع آب تخصیص داده شده است .