ضرورت ترویج فرهنگ غنی غدیردرجامعه/واقعه ای که موجب گسترش اسلام شد

ضرورت ترویج فرهنگ غنی غدیردرجامعه/واقعه ای که موجب گسترش اسلام شد

سیب موز: ضرورت ترویج فرهنگ غنی غدیردرجامعه/واقعه ای که موجب گسترش اسلام شد

خرم آباد- نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: واقعه غدیر موجب گسترش و نفوذ اسلام در جهان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد میرعمادی صبح چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت بر ضرورت تببین فرهنگ غنی غدیر  تاکید کرد و اظهار داشت: غدیر موجب گسترش و نفوذ اسلام شده است.

به گزارش سیب موز وی بر لزوم مشارکت و تعامل دستگاههای اجرایی استان در برگزاری هر چه باشکوه تر جشن های دهه امامت و ولایت تاکید کرد و افزود: پیام غدیر باید هنرمندانه به افکار عمومی عرضه شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه غدیر واقعه ای بود که پیامبر(ص) با تعیین امام مسیر حرکت امت اسلامی را مشخص کرد بیان داشت: واقعه غدیر موجب گسترش و نفوذ اسلام شد.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه اگر واقعه غدیر نبود به طور قطع اثری از اسلام نبود عنوان کرد: در حادثه غدیر دشمنان اسلام دچار یاس و ناامیدی شدند.

وی خواستار برنامه ریزی دقیق بنیاد غدیر برای معرفی و ترویج فرهنگ غدیر شد و افزود: با محوریت این بنیاد باید تلاش شود تا جشن هایی در خور مقام آن حضرت برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مردمی بودن جشن های دهه امامت و ولایت تاکید کرد و افزود:  باید برنامه های این دهه به گونه ای تدوین شوند تا مردم بتوانند از این برنامه ها استفاده کرده و با مضامین و پیام های غدیر آشنا شوند.

آیت الله میرعمادی به مشارکت همه دستگاههای اجرایی در برگزاری جشن غدیر تاکید کرد و گفت: همه دستگاههای اجرایی باید سهمی در برگزاری جشن غدیر داشته باشند.