بازار سیاه دربی؛ بلیط شهرآورد 83 به 250 هزار تومان رسید!

سیب موز: در حالی که حدود 48 ساعت تا برگزاری هشتادو سومین داربی پایتخت باقی مانده، شاهد بازار سیاه عجیب خرید و فروش بلیت های این دیدار هستیم.سیب موز - دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و استقلال تهران، روز جمعه و در ورزشگاه آزادی، شهرآورد هشتاد و سوم پایتخت را با قضاوت علیرضا فغانی در چارچوب هفته ششم لیگ برتر برگزار خواهند کرد.

به گزارش سیب موز: بلیت فروشی داربی هشتاد و سه، روز گدشته (سه شنبه) به پایان رسید تا همزمان با این اتفاق شاهد به راه افتادن بازار سیاه خرید و فروش بلیت های شهرآورد پایتخت در سایت های مجازی باشیم. مساله ای که مطمئنا تا لحظاتی قبل از آغاز بازی و در مقابل در ورزشگاه آزادی نیز شاهد آن به صورت خرید و فروش دستی خواهیم بود.

نکته قابل تامل این است که در سایت های مجازی معتبر که خرید و فروش کالاها و محصولات مختلف در آن انجام می شود، قبل از آغاز داربی بلیت های این بازی توسط فروشندگان به منظور فروش به ثبت رسیده است و علاوه بر این متقاضیان خرید نیز درخواست های خود را ثبت کرده اند تا بازار سیاه عجیبی تا قیمت 250 هزار تومان در مورد بلیت های داربی 83 به راه بیفتد.

در یکی از این پیام ها، قیمت بلیط جایگاه 22 ورزشگاه آزادی برای تماشای شهرآورد 83، 250 هزار تومان ناقابل تخمین زده شده است!

بازار سیاه دربی؛ بلیط شهرآورد 83 به 250 هزار تومان رسید!

سیب موز: بازار سیاه دربی؛ بلیط شهرآورد 83 به 250 هزار تومان رسید!