دیدار اعضای بسیج رسانه با امام جمعه

سیب موز نماینده ولی فقیه در استان گفت : هدف رسانه ها باید با رسالت و دغدغه انبیاء همراه باشد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ حجت الاسلام و المسلمین عابدینی دردیدار با اعضای بسیج رسانه گفت: اگر کارهای ما باخواست خدا و رسول اوهمراه شود رسانه ای اثرگذار خواهیم داشت .

دیدار اعضای بسیج رسانه با امام جمعه

سیب موز: دیدار اعضای بسیج رسانه با امام جمعه وی  اضافه کرد: کسانی که شیطنت رسانه ای داشته و با آبروی دیگران بازی کرده اند، در نهایت موفقیتی کسب نکرده اند زیرا کارشان در مسیر اهداف انبیاء نبوده است .

به گزارش سیب موز امام جمعه قزوین انقلابی بودن و انقلابی ماندن را در هر حوزه ای مهم دانست و گفت: رسانه ها نباید جناحی باشند تا اگر جناحی از آرمان های انقلاب فاصله گرفت، رسانه ها نیز مجبور نشوند از آن جریان فاصله گرفته و در گمراهی آنها شریک شوند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی توجه به رضایت الهی و صداقت در کار را لازمه فعالیت رسانه ای دانست و خاطرنشان کرد: خبرنگار انقلابی کسی است که اصالت ایمانی، رضایت الهی و صداقت در کار را با جدیت مورد توجه قرار داده و از آن برخوردار باشد.

وی اظهارداشت: اگر احزاب و جناح ها با رعایت اخلاق با یکدیگر هم اختلاف داشته باشند مشکلی ایجاد نمی شود و با تشکیل اتاق های فکر، ارتقای جامعه و رفع عیب ها می توان کارهای خوبی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: در استان قزوین بحث جناح مطرح نیست؛ بلکه بحث حاکمیت یک «باند زیاده خواه» مطرح است که به مدیریت استان ضربه وارد می کند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی یادآور شد: این باند زیاده خواه در استان بر سر چپ و راست کلاه گذاشته، ظلم کرده و نارو می زنند  و این وظیفه رسانه هاست که ظلم های آن ها را آشکار کنند.

وی اضافه کرد: نماینده ولی فقیه در استان قزوین تابع هیچ حزب یا جناح نیست و هیچ امام جمعه ای نیز حق ندارد تابع احزاب و جناح ها باشد.

امام جمعه قزوین به آفت های جامعه دوقطبی اشاره کرد و اظهارداشت: دوقطبی شدن به نفع دشمن است و برخی ها در کنارآمریکا  تلاش می کنند تا عده ای را در مقابل رهبری قرار دهند.