وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر

سیب موز کافه ای در یکی از جاده های بین شهری آلمان به عنوان وارونه ترین کافی شاپ این کشور در بین کاربران شبکه های اجتماعی شناخته شد. به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از دیلی میل، کافه ای در آلمان به خاطر دیزاین و طراحی عجیب و غریبش در شبکه های اجتماعی سراسر جهان به شهرت رسید. Topples نام کافه ای جاده ای در حوالی ورتهایم آلمان است که زمستان پارسال آغاز به کار کرد و تاکنون بسیار مورد توجه توریست ها قرار گرفته است. طراحی گیج کننده این کافه به گونه ای است که بازدیدکنندگان را متحیر کرده است.

نمای خارجی این کافه به گونه ای است که گویا این کلبه وارونه شده و سقف آن روی زمین است و یک ماشین به طرز بی ثباتی بر روی آن پارک شده است.

به گزارش سیب موز زمانی که وارد این کافه می شوید، تمام وسیله ها معلق بوده و همه چیز درهم و برهم به نظر می رسد. طراحی این کافه بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان و عاشقان سلفی قرار گرفت چرا که عکس ها طوری به نظر می رسند که گویا افراد روی سقف ایستاده و همه چیز در هوا معلق است. اما اکثر کاربران عکس های خود را در اینستاگرام طوری به اشتراک می گذارند که انگار روی سقف ایستاده و خودشان در هوا معلق هستند.

وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر

سیب موز: وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر

وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر 2 وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر 3 وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر 4 وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر 5 وارونه ترین کافه آلمان اینجاست +تصاویر 6