راه اندازی مرکز مبادله کالا تا دهه فجر در لارستان

سیب موز مرکز مبادله کالا در جنوب فارس به مرکزیت لارستان تا دهه فجر امسال راه اندازی می شود.

راه اندازی مرکز مبادله کالا تا دهه فجر در لارستان

سیب موز: راه اندازی مرکز مبادله کالا تا دهه فجر در لارستان به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ حسین مهری معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران گفت: این مرکز مبادله با توجه به وجود زیر ساخت های مهم تا دهه فجر امسال در لارستان به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با توجه به حضور لارستانی ها در کشور های حوزه خلیج فارس و نزدیکی این منطقه به بنادر علاوه بر ایجاد مرکز مبادله پستی، تجارت الکترونیک هم راه اندازی می شود تا به مبادله پستی در سطح ملی و بین المللی کمک به سزایی شود.

به گزارش سیب موز مهری  وجود گمرک، دفترنمایندگی وزارت امور خارجه و فرودگاه بین المللی آیت اللهی در لارستان را از جمله زیرساخت های مهم توسعه تجارت این منطقه برشمرد و ادامه داد: وجود این زیر ساخت ها و راه اندازی مرکز مبادله پستی و تجارت الکترونیک علاوه بر رفع موانع اقتصادی، زمینه اشتغال جوانان را به همراه دارد.

حسین مهری بیان کرد: با فعال سازی کارگروه جی نفع به عنوان طرح پایلوت در جنوب فارس، تمام مناطق دارای کد پستی می شوند.

معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست ایران تصریح کرد: این طرح ژئو کد کردن اماکن و نقشه ها، لینک کردن کد و سرویس هایی که می تواند بر اساس مکان ها شکل بگیرد مثل استعلام بین دستگاهی املاک را انجام می دهد.