دایی:دوست دارم دربی مساوی شود/به حقیقی پیشنهادی ندادم

سیب موز سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: به عنوان یک مربی لیگ برتری دوست دارم دربی تهران با تساوی به پایان برسد.

دایی:دوست دارم دربی مساوی شود/به حقیقی پیشنهادی ندادم

سیب موز: دایی:دوست دارم دربی مساوی شود/به حقیقی پیشنهادی ندادم به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان گفت: اول از همه باید به بهادر عبدی و خانواده اش تسلیت بگویم. بهادر یکی از بچه های خوب فوتبال ماست که در غم از دست دادن والدینش سوگوار است. ما شریک غم او هستیم و امیدوارم خدا به او صبر بدهد.

وی افزود: فردا بازی مهم و سختی با پیکان و استاد خودم مجید جلالی داریم. روزهای خوبی با جلالی داشته ام و چیزهای زیادی از او یاد گرفته ام.به طور حتم برای رسیدن به بالای جدول به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داریم.از طرفی پیکان هم دنبال پیروزی است اما با توجه به تمرینات منظمی که داشتیم پیروزی ما دور از دسترس نیست.

به گزارش سیب موز سرمربی تیم نفت درباره بازی پرسپولیس و استقلال گفت: نمی توانم راجع به دربی صحبت کنم. من مربی لیگ برتری هستم اما مطمئنا دوست دارم این دربی مساوی شود تا دو تیم امتیاز از دست بدهند و به نفع تیم نفت شود!

دایی ادامه داد: با توجه به شرایطی که داشتیم نتوانستیم آنطور که باید بازیکنان خوبی جذب کنیم . در تعطیلات هشت بازیکن خارجی تست کردیم که بهتر از بازیکنان داخلی نبودند. در رده سنی بزرگسال چند جای خالی داریم که در طول فصل آن را پر می کنیم.

سرمربی تیم نفت درباره معرفی بازیکنان جوان به فوتبال ایران، گفت: ما جوانان خوبی در تیم نفت داریم و مطمئنا مربیان قبلی نفت روی این بازیکنان کار کرده اند و ما هم ادامه دهنده راه آنها هستیم. بازیکنانی که در تیم ما خوب کار کنند، شرایط سنی آنها برایمان ملاک نیست. هر کسی عملکرد خوبی داشته باشد، بازی می کند.

سرمربی تیم نفت درباره جدایی حقدوست و شیخ ویسی از این تیم، گفت: یکسری مشکلات در تیم نفت بود و باید بگویم ما هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی داریم و به هیچ بازیکنی هم نمی گوییم فیکس هستی و اصلا از این حرف ها در تیم نداریم . هر بازیکنی آماده باشد داخل زمین می رود. حقدوست چندبار با من صحبت کرد و گفت شاید اینجا به من بازی نرسد. به او به این شرط اجازه دادیم به استقلال برود که سالهای بعد برگردد. در مورد شیخ ویسی هم باید بگویم که این بازیکن خودش خواست جدا شود و برود. در حال حاضر هم فقط دو دروازه بان داریم و کارمان را با آنها ادامه می دهیم.

دایی درباره وضعیت مالی باشگاه و اختلاف حامی مالی و شرکت نفت، گفت: به عنوان سرمربی در جریان مسائل مالی نیستم. تا حدودی از مسائل اطلاع دارم ولی فشار زیادی روی تیم ماست. ما هنوز خیلی از مشکلات را داریم که در این باره باید از مدیرعامل سوال کنید.

سرمربی تیم نفت در پایان درباره شائبه پیشنهادش به علیرضا حقیقی برای بازی در تیم نفت، گفت: من به هیچکس پیشنهاد ندادم. در این مدت فقط چند دروازه بان خارجی را تست کردیم و دیدیم به درد ما نمی خورند و بهتر از گلرهای داخلی نیستند.